Superowy baranek :).....wypisz, wymaluj, mój Ślubny
.
jestem absolutnie początkująca w tym temacie i pewnie pytanie będzie banalne, ale wolę się upewnić, czy 80 stopni ma mieć woda, czy mięso?
Upiekłam dzisiaj ten schab i przyznam, że trochę się zawiodłam. Był kruchy owszem, ale suchy. Przy krojeniu cieńszego plastra się kruszył. Może moja wina, bo piekłam go dłużej i na mniejszej temp., a szkoda bo już chciałam go zamieścić na blogu. A w zalewie trzymałam 4 dni.
A powiedz mi to ciasto białe to wychodzi Ci puszyste?, bo mi bardziej zbite i suchawe, dlatego go ponczuje)
Mnie sałatka nie zachwyciła . Nie jest zła ale, ale szału nie ma. Musiałam coś dodać, aby ratować składniki, dodałam brokuł i czosnek i dzięki temu smak sałatki bardziej mi odpowiadał niż w wersji oryginalnej. Pozdrawiam
Ciekawe, jak by się wysuszył w suszarce do grzybów ?
Rany wiem ,że to takie kaloryczne:)ale te śledzie takie dobre,że polecam wszystkim:)
Ja tam zawsze lubię czarne owce mają ''cuś'' w sobie ..)))
Wyglądają pysznie , będę robić na syna urodziny
heh tak sie balam ze bedzie za duzo i chcialam mrozic a od czwartku zostaly mi tylko 3 ciasteczka :P
swietny i pyszny pomysl na wykorzystanie bialek :)
heh tak sie balam ze bedzie za duzo i chcialam mrozic a od czwartku zostaly mi tylko 3 ciasteczka :P
swietny i pyszny pomysl na wykorzystanie bialek :)
śliczny
Mam ten przepis :) UWIELBIAM :) ciasto rewelacja zwłaszcza z agrestową galaretką :)
ja susze ser na polu na słoneczku lub nad grzejnikiem :) ps. ostatnio swieta wielkanocne sa zimne i grzejniki musza byc cieple :)
Mam pytanie nie chce używać wegety ani gotowej przyprawy do mięsa ale one zawierają sól czy w takim razie muszę zwiększyć ilość soli w odłożeniu??