Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lenka075

(2015-03-29 22:41)

Superowy baranek :).....wypisz, wymaluj, mój Ślubny .

medulla

(2015-03-29 22:38)

jestem absolutnie początkująca w tym temacie i pewnie pytanie będzie banalne, ale wolę się upewnić, czy 80 stopni ma mieć woda, czy mięso?

megii013

(2015-03-29 22:01)

Upiekłam dzisiaj ten schab i przyznam, że trochę się zawiodłam. Był kruchy owszem, ale suchy. Przy krojeniu cieńszego plastra się kruszył. Może moja wina, bo piekłam go dłużej i na mniejszej temp., a szkoda bo już chciałam go zamieścić na blogu. A w zalewie trzymałam 4 dni.

megii013

(2015-03-29 21:49)

A powiedz mi to ciasto białe to wychodzi Ci puszyste?, bo mi bardziej zbite i suchawe, dlatego go ponczuje)

polin83

(2015-03-29 20:44)

Mnie sałatka nie zachwyciła . Nie jest zła ale, ale szału nie ma. Musiałam coś dodać, aby ratować składniki, dodałam brokuł i czosnek i dzięki temu smak sałatki bardziej mi odpowiadał niż w wersji oryginalnej. Pozdrawiam

Rzymianka

(2015-03-29 20:14)

Ciekawe, jak by się wysuszył w suszarce do grzybów ?

milunia

(2015-03-29 19:05)

Rany wiem ,że to takie kaloryczne:)ale te śledzie takie dobre,że polecam wszystkim:)

megi65

(2015-03-29 18:58)

Ja tam zawsze lubię  czarne owce mają ''cuś'' w sobie ..)))

dorcia700

(2015-03-29 18:54)

Wyglądają pysznie , będę robić na syna urodziny

Justi23

(2015-03-29 17:16)

heh tak sie balam ze bedzie za duzo i chcialam mrozic a od czwartku zostaly mi tylko 3 ciasteczka :P 

swietny i pyszny pomysl na wykorzystanie bialek :)

Justi23

(2015-03-29 17:16)

heh tak sie balam ze bedzie za duzo i chcialam mrozic a od czwartku zostaly mi tylko 3 ciasteczka :P 

swietny i pyszny pomysl na wykorzystanie bialek :)

Wróbelek

(2015-03-29 16:31)

śliczny

tigrita

(2015-03-29 15:27)

Mam ten przepis :) UWIELBIAM :) ciasto rewelacja zwłaszcza z  agrestową galaretką :)

Agnes1986

(2015-03-29 14:56)

ja susze ser na polu na słoneczku lub nad grzejnikiem :) ps. ostatnio swieta wielkanocne sa zimne i grzejniki musza byc cieple :)

dagusia_29

(2015-03-29 14:30)

Mam pytanie nie chce używać wegety ani gotowej przyprawy do mięsa ale one zawierają sól czy w takim razie muszę zwiększyć ilość soli w odłożeniu??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij