Na jakiej blaszce upiec ciasto? I nie bardzo rozumiem jak mam jak przekroić.... a chcę ją upiec na Święta. Pomocy!
@żenka - raczej mokro-krucha, o ile ma to sens. Nie da się porównać z krówką z puszki.
@leszek - orzechy i resztę składników "dodatkowych" smażysz z miodem i masłem. (pkt. 2)
Ło jeny, ale bym pałaszowała!
Rewelacja !!! Ląduje w ulubionych !!!
Przykro mi bo to było pierwsze podejście do pieczenia chlebka. Miał być piękny tradycyjny chlebek domowy a wyszedł tradycyjny zakalec.
Może coś poszło nie tak...
A orzechy gdzie dajesz?
Ja w zasadzie mroziłam już prawie wszystko, nawet ciasto z galaretką. Po świętach zawsze mrożę ciasteczka i nawet po rozmrożeniu są lepsze.
Ja do miski wsypalam 0.5 kg i 0.5 szkl. maki i dodalam reszte skladnikow
Bardzo się cieszę! I dziękuję za komentarz :)
Białka tak, białka można mrozić, ale kokosanki, no nie wiem :)
Przygotowałam jako obiad 'na próbę' i przyznaję, że próba udana! Wspaniały przepis, wrócę do niego przed świętami, dotychczas nigdy nie gościł u nas kulebiak, ten przepis to zmieni, dziękuję i pozdrawiam:)
1/2 kg mąki + 1/2 szklanki, a co z tą 1/2 szklanki mąki?
Rewelacja jak dla mnie)