Dżani
a krówka jest kremowa tak jak gotowa z np.Gostynia czy krucha?
Miło mi bardzo że korzystacie z przepisu:)
Megi, kombinacja wygląda obłędnie, dziękuję za smakowitą fotkę ;)
Bo smażony hermelin jest bardzo popularny...
Makusiu ! A ja poszłam ciachem w stronę ''wuzetki kokosowej''..wyszło przepysznie. Mniej kokosu, więcej śmietanki,kefiru i wody do galaretki . Oto efekt .. ))
Syrop 0,4l do rozceńczania b.słodki firmy łowicz lub cymes
Przepraszam dla czego Czeski??
PRZEPIS SUPER- NA PRAWDĘ DZIEKUJĘ..... JA JESZCZE TE JABŁUSZKA, KTÓRE WKŁADAM DO ŚRODKA KACZKI OBTACZAM W MAJERANKU:) POZDRAWIAM:)
aga ale ten krem karpatkowy ma być do gotowania (jak budyń) czy taki tylko do ubijania?
Dzięki, już poprawione))
Dziękuję, bardzo mi miło)) tym bardziej, że jest to mój autorski przepis))
Przepraszam, ale nie wiem, nigdy nie próbowałam - zawsze znikały za szybko w brzuchach :(
Zapomniało się)
Maliny robię prawie tak samo poza jednym szczegółem...Prawie nie dodaję cukru.Gotowe już po pasteryzacji wyciągam ze słoiczka i polewam syropem z Pińczowskiego Gomaru. Fantastycznie smakuje. Proponuję spróbować - smakuje super :)