Dzięki. :)
I znowu powtórzę .....kolejny raz ,kolejny raz zrobione
...sama nuuuuda ![]()
Pyszne !!!!! ....
@pralina - olej lniany! I nie potrzeba wtedy innych "wspomagaczy". Mój podhalan na oleju lnianym "wysierścia się" w 2-3 tygodnie zamiast 2 miesiące. A jak błyszczy! Jak masz małego psiaka to sugeruję 1 łyżeczkę dziennie. Spróbuj!
@neferet - dobrze, że wspomniałaś o surowej wieprzowinie. Masz rację - ABSOLUTNIE! Bo jeśli mięso było zarażone (a nie bada się, bo ludzie na to nie chorują) to w zasadzie mamy po psie.
Szybka w robieniu i bardzo syta. Dziekuje za przepis
Jestem zachwycona! Następnym razem zrobię z ziołami! Dzięki za przepis
ja daję ocet winny biały i sos też jest super - dodatkowo cukier zastępuję miodem. Uwielbiam tą sałatkę jest pyszna :)
ja z takiej proporcji robię żurek w 3 litrowym garnku
Tak, lepszy z wiaderka :)
Typowy twaróg też nie jest zły , tylko powinien być zmielony
Dzięki! A serek to chyba lepszy będzie z wiaderka niż typowy twaróg do tego rodzaju ciasta?.
Tak, ja użyłam kremówki.
PYCHA PYCHA PYCHA!!!!!!!!!!!!!!
zebra wyszła pierwsza klasa. PYCHA, PYCHA, PYCHA!!!!!!!!!!!!! Polecam
Jaka śmietana? Kremówka?
Ja krótko co do wieprzowiny. W żadnym wypadku psy nie powinny jeść wieprzowiny surowej, gdyż może to grozić zakażeniem wirusem wścieklizny rzekomej (choroba Aujeszkego). Choroba jest śmiertelna i niestety nie ma na nią lekarstwa. Niektóre psiaki lubią różne surowe przysmaki, więc lepiej żeby to nie był ten rodzaj mięsa.
Dżanina masz zacięcie z tym czytaniem od początku :) Co do ziemniaków zgadzam się całkowicie z Tobą. Mam psa alergika i jest to jeden z produktów, który może jeść i chętnie to robi. Gotowane, oczywiście.