Różnicy nie robi ale dla zdrowia zawsze lepiej użyć ogórków (i zalewy) kiszonych. Natomiast ryżu jest dosyć...ryż służy tu tylko jako "klej" do mielonego mięsa z indyka.
Rzeczywiscie pyszna
moja rodzina uwielbia !!!!
Piekłam już ciasta ze szpinakiem z kilku przepisów. Aż tak bardzo te przepisy nie różnią się między sobą. Muszę się zgodzić z megi65, że decydujący jest tu krem. Musi być wyrazisty. Dla mnie najlepszy jest mocno cytrynowy.
Bardzo smaczna surówka, zarówno jako dodatek do drugiego dania jak i solo. Użyłam suszonej zieleniny i także smakowała rewelacyjnie. Polecam!
Konserwa rewelacyjna .Gotowałam w szybkowarze 40 minut, potem zostawiłam zamknięty szybkowar jeszcze 20 minut .Po spuszczeniu pary dołożyłam smalec .W słoiku utworzyła się wspaniała galaretka i smalczyk,mięsko super się smarowało.Dziękuję za przepis na konserwę bez konserwantów .
Agapis ! Dziękuje dobra kobieto )))
Zuzannko ! Opis na private ... chyba skumasz
.
Ojej jak to ładnie wygląda. Oj teściowa, zabłysnęłaś))
Robiłam to ciasto wcześniej z innego przepisu,teraz wypróbowałam z Twojego.Krem z dodatkiem jogurtów greckich smakowych bardzo smaczny. Do ciasta dodałam aromatu rumowego.A to mój "leśny mech"
Pyszne, mega czekoladowe ciasto, po prostu rozpływa się w ustach. Rewelacja! Jest tylko jedno niebezpieczeństwo - może i ono jest dietetyczne, ale nie jak się zje całe na raz ;)
Po raz kolejny poczynione i po raz kolejny za szybko zniknęły...to ich jedyna wada
Jezusiku, jutro piekę... ślinotoku dostałam... Ale Megi, te z budyniem to chyba inaczej zwijałaś co? super, jak to zrobiłaś? jutro robię bezwarunkowo, zdradź, co z nimi wyczyniałaś...cudne....
Goplano ! ooo najważniejsze galaretki ... znam jedna firmę, tylko raz kupiłam i nigdy więcej nawet gdyby dopłacali nie wezmę . Aby nie być posądzonym o kryptoreklamę .. szczegóły na private .. )
Jaka orientacyjnie gramatura owoców morza w opakowaniu?
Na deseczce i nie rozwali się?Ja kombinowałam na talerzu,ludu co to było,zrobił mi się taki misz masz,a nie kosteczki.W każdym razie będę próbować,dzięki Megi :)