Cóż można powiedzieć! Chyba tylko "CUDO!". Smakuje i pachnie wspaniale, a co najważniejsze, po paru dniach nic nie traci ze swoich walorów (w przeciwieństwie do wędlin sklepowych). Dzięki za przepis.
Śliczna chatka, ale tak bez pieczenia ? :)
Ciasto wspaniale.............. jednak naponczowalam dolny blat i wyszlo super.Posypalam krokantem z migdalow.Super przepis.Dzieki.
Mega mega mega dobre, polecam wszystkim:)
Rewelacja palce lizać
Wyśmienita - taką sobie zrobiłam przy niej notatkę dla siebie na przyszłość. Do wielokrotnego powtarzania. Super pomysł na zupę popisową na jakąś imprezkę.
Uwielbiam ten placek. W moim przepisie mam uwagę, że jeśli ciasto jest "zbyt tęgie", to można dodać trochę słodkiego mleka i czasami tak robię. Często dodaję do niego,oprócz wymienionych bakalii, również suszone żurawiny. W upieczonym placku są wg mnie smaczniejsze od rodzynek.:)
Pyszotaaaaa ![]()
Bardzo dobre, a jaki efektowne przyrządzanie :D
przepis hmmm raczej paskudna reklama
Robiłam leniwe z tego przepisu już dwa razy. Kluseczki są wyśmienite
Dziękuję za przepis.
To jest u nas chyba nie dozwolone.