Imodium akut polecam.............czyni cuda.
Dziękuję bardzo.
NeeKix skoro bigos smaczny to przepis jest dobry. Problemy trawienne to już nie wina przepisu a przygotowania i kucharza :):):)
Super,polecam
Zuzanno, to jest sałatka, więc najlepiej zrobić ją krótko przed konsumpcją , ja będę ją robić w środę :)
pychota normalnie niebo które pszehcodzi pszes wrzystkie gęby kocham te ciasto ambasador sylwii rzodzi łapa w góre polecam
Dziękuję za odpowiedź, taką właśnie mam w lodówce, więc mogę spróbować;)
_NeeKix_ tylko po to się zalogowałaś żeby takie du-pe-re-le...!!! tu napisać((((((
Czy można dodać herbatników, czy lepiej jakieś kruche ciasteczka?
Jeżeli używamy wiśni mrożonych to nalezy je rozmrozic, czy dać na ciasto zamrożone?
Pyszny BIGOSIK WIGILIJNY palce lizać. Przez jakiś czas bo potem napadła mnie sraczka straszny bul.
Olek ! oczywiście może być 30 % Piątnica
Bardzo smaczne jedzonko, lekkie problemy z lepieniem:) ale z pewnością powtórzę nie raz