Witam, właśnie nastawiłam barszcz, jak ugotuję wstawię zdjęcie, polecam jest pyszna już robiłam parę razy
Witam, sernik robiłam już sporo razy, w sobotę będę robić z nowu,jest pycha
Witam, naleśniki pyszne, moje dzieci uwielbiają, często mnie proszą żebym zrobiła, dziękuję za pyszny przepis, pozdrawiam
Witam, dzisiaj z nowu robię, pyszny
Witam, U mnie z nowu dzisiaj na kolację makaron,ja dodaję śmietanki 30% pycha,polecam
Witam, U mnie żeberka gotowe do pieczenia, będę robiła pierwszy raz, mam nadzieję że rodzince będzie smakować, dam znać