You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

anulkam

(2010-11-27 11:58)

Pycha! Robi sie je bardzo szybko a jeszcze szybciej znikają ze stołu.Uwielbiam twoje przepisy.Pozdrawiam.

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
drakas

(2010-11-25 21:05)

Bardzo smaczne. Trochę zmodyfikowałam przepis, gdyż unikam żółtek i białej mąki.
Dałam tylko 2 żółtka i mąkę graham zamiast zwykłej i też wyszły przepyszne!

a.

(2010-11-25 19:51)

Bardzo dobre, przepis poszedł w świat. Ja robiłam z mleka w kartoniku 500g :).

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
jola.c

(2010-11-24 14:34)

Pierwszy raz robiłam chleb  Udał się i był bardzo smaczny. 

ulla*

(2010-11-24 13:57)

Kolejne pyszne ciastka! Dodałam też olejek waniliowy i więcej mąki niż w przepisie,no i z podwójnej porcji. Kolorowe i smaczne,podobały się dzieciom.

atteloiw2

(2010-11-23 20:25)

Pyszna! 

Natalia1

(2010-11-21 20:31)

Sałatka warta polecenia, smaczna i kolorowa.

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
amnesia22

(2010-11-21 16:09)

Zrobiłam to ciasto na moje imieniny, wszyscy goście byli zachwyceni. Bardzo dobre ciasto. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę do tego przepisu. pozdrawiam!

ilka76

(2010-11-20 16:12)

Smarujemy tylko od strony przyklejenia. Zyczę powodzenia w pieczeniu. Pozdrawiam.

alex1234

(2010-11-20 14:17)

Hej,
jestem dość początkująca, więc ośmiele zapytać się, czy te pierścienie smarujemy z dwóch stron, czy tylko od strony przyklejenia z kołem? :P

Ps. Ciasteczka na tych zdjęciach wyglądają pięknie, więc sama mam wielką ochotę spróbować swoich sił pieknąc je. Może w końcu coś mi się uda :D
Pozdrawiam:)

daga26

(2010-11-19 21:41)

O to moje ciasto a smakuje pysznie!!! Spod mam troche  grubszy bo nie mam tortownicy 26 ale to nic i specjalnie na te cisto zakupie se :) I ja podlozylam papier do pieczenia i nic sie nie przykleilo:)

daga26

(2010-11-19 16:55)

Dzisiaj robie ten torcik:)

lenka71

(2010-11-18 16:02)

żeberka przepyszne robie je kolejny raz :) mój mąż nie lubi żeberek te są jedyne którymi się zajada :)

ilka76

(2010-11-18 13:50)

Moje foremki miały 9cm.

mikusia25

(2010-11-18 11:44)

Ciasteczka,rewelacyjne pychotka,cała moja rodzinka sie nimi zajada:-) sa naprawde kruche i jakie pyszne!!!Dodałam do ulubionych jak zreszta inne twoje przepisy;-)pozdrawiam

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close