You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

morisek11

(2010-11-18 00:28)

jaką miałas rozmiar tych foremek???

agness

(2010-11-17 09:49)

Rogaliki są przepyszne,pokusiłam sie na ten przepis i nie załuje...przepis juz poszedł w świat:)Piekłam 35minut-termoobieg 180st

ilka76

(2010-11-17 08:17)

 Ma być tylko 10g masła.

basia19

(2010-11-16 21:22)

Czy w tym przepisie ma być tylko 10g masła, czyli 1 dkg? bo u mnie jest 110g, proszę autorkę o odpowiedź, bo chciałabym je jutro zrobić.

basia19

(2010-11-16 21:20)

Teraz czytam przepis który ja mam i stwierdziłam, że jest prawie taki sam, chyba tylko u mnie jest więcej mąki i jaj (u mnie 3 jaja), poza tym to samo, ale robi się je trochę inaczej. Wyrobione ciasto wkłada się na całą noc do lodówki i dopiero na drugi dzień robi się kulki, obtacza w cukrze pudrze i piecze.

basia19

(2010-11-16 21:15)









Ja piekłam też czekoladowe ciasteczka, ale z innego przepisu, który znalazłam w necie, są bardzo czekoladowe i łatwe do zrobienia. Muszę też zrobić ciasteczka z tego przepisu, dam znać czy smaki się różnią, pozdrawiam.

karolina914

(2010-11-16 20:34)

Ciastka bardzo smaczne.Najlepiej smakują zaraz po upieczeniu, poźniej robią się troszke twarde ale ogólnie duży plus :)

mama_gosi

(2010-11-16 18:59)

Bardzo dobre filety w tej panierce :) Zresztą przepisy tej Autorki chyba wszystkie są smakowite :)

Kluko

(2010-11-16 18:51)

No i zapomniałem napisać, że moja żona określiła Twoje ciasteczka jako "uzależniające" ;)

ReniaJ

(2010-11-16 14:43)

faktycznie suroweczka wyglada na apetyczna,wczesniej robilam ale z selerem ,tez byla dobra,ale tym razem zrobie twoja,bo robi sie szybko,i mozna serwowac z indykiem,wiec zaserwuje juz za niedlugo

izulek8

(2010-11-16 14:33)

Fantastyczna w smaku i szybka surówka!

ulek1

(2010-11-13 12:26)

JA właśnie zabieram sie za ciacho .... myśle że mi wyjdzie ....tylko nie za okno pozdrawaim ULA

kkazha

(2010-11-13 11:20)


Takie cosik mi dziś wyszło, ale wciąż nie jest takie jakbym chciała...

kkazha

(2010-11-13 11:07)

Znów zrobiłam na dziś chlebek, z dwóch porcji, ale tym razem kupiłam mąkę pszenną pełnoziarnistą, no i zwykłą 650, robiłam 3 szkl pełnoziarnistej przennej i 3 szkl zwykłej, bo wydawało mi się, że jak wczesniej dodawałam żytniej to może przez to wychodzi taki zbity chleb, ciężki, ale tym razem znów wyszedł taki. Jak go ważyłam to miał 1,5kg, a z wyglądu to wygląda jakby taki 0,7kg
W sklepie naprawdę duży chleb to 1,1kg i jest raz większy od mojego mimo, że mniejszej wagi.
Jak zrobić by nie był taki ciężki ten chleb, bo już nie mam pomysłu.
Na drugi dzień po leżakowaniu jest to ciasto dość pulchne i kleiste, pierszym razem to wyłożyłam to i dodałam sporo mąki i wymieszałam by był możliwy do przeniesienia do formy, kolejnym trochę przypruszyłam mąką i od razu przełożyłam do naczynia w którym się piecze, by nie zbijać dodatkowo, ale żadnej różnicy po upieczonym chlebie, ciągle zbity i ciężki.
Co jest nie tak... może ktoś coś doradzi? Może za mało drożdzy.. sama nie wiem, ale jak na dwie porcje daję pół łyżeczki, więc chyba dobrze...

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close