Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-06-25 12:41)

Bardzo się cieszę, że z truskawkami też wyszło dobre. Sama bym chętnie spróbowała ale mam ju z tyle ciast że do raz zrobionych juz właściwie nie wracam;))

Ewa6

(2006-06-25 10:33)

Zrobiłam Twoją brzoskwiniową fantazję ale z truskawkami, pycha a biszkopt pierwsza klasa.

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
jola

(2006-06-24 20:14)

Ciasto zostało jeszcze zalane galaretką ,na takie upały znakomite.

beatka98

(2006-06-24 11:42)

Bardzo dobre zamiast wiśni dałam truskawki i również zrobiłam bez delicji.

raksa

(2006-06-23 14:03)

Bombowy !!!!!!!!!!!!!!!!! wyszedł śliczny i smakuje pysznie !!! Naprawde fajny przepis !! Nic nie było czuć jakichś tam grudek może tak powinno być bardzo ładne gładkie masy tylko tężały u mnie z 15 minut każda .. ważne że wyswzło SUPER !!! Dzięki ilko za przepis !!!

ilka76

(2006-06-23 10:28)

Agnieszko - świetny pomysł z tym torcikiem. Wyszedł Ci naprawdę śliczny:))

raksa

(2006-06-22 23:30)

wlasnie koncze robic serniczek :0 jutro napiszę czy wyszedł ... niestety u mnie zrobiło się podobnie jak u kizior2000 takie grudki z sera sie porobily ... mam nadzieje że nie będzie tego czuć w smaku ... Kizior czy byly wyczuwalne te grudki sera ??

beatka98

(2006-06-21 20:55)

Dzięki za odpowiedż w piątek zabieram się do pracy dam znać jak wyszło.

ilka76

(2006-06-21 14:58)

Beatko wydaje mi się, że na taką blaszkę jak piszesz wystarczy zwiększyć składniki 1,5 raza. Biszkopt zrobić z 4 jaj.:)

beatka98

(2006-06-20 21:28)

Chciałabym ją zrobić w blaszce 25x37 , czy musiałabym ją zrobić z podwójnej porcji ?

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
ilka76

(2006-06-20 20:23)

Bardzo się cieszę, że udka smakują tylu osobom. Pozdrawiam wszystkich:))

kanapka

(2006-06-20 20:09)

przepis świetny, rodzinka najedzona i zadowolona :)) dziękuję i polecam!!

Aneczka82

(2006-06-20 18:55)

Zrobilam te kotlety w niedziele, sa naprawde pyszne! A ten roztopiony ser w srodku rozlewajacy sie na mlode ziemniaczki...mmm. Maz byl zachwycony:) Dziekuje za kolejny dobry przepis!!!pozdrawiam

ilka76

(2006-06-20 11:56)

Dzięki kanapko jest mi szalenie miło że moje przepisy Ci się podobają. Mam nadzieję, że udka będą smakowały:))

kanapka

(2006-06-20 11:43)

dziękuję :)) jednak zmieniła się koncepcja obiadowa i będą udka gyros :))) ale zapiekanka jak najbardziej będzie wypróbowana :) a poza tym to gratuluję talentu kulinarnego :)) co przepis to lepszy :)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij