Na ile makaronu to jest przepis paczka paczce nie równa.
już niedługo rozpocznie się sezon na truskawki, ciekawe jakie byłoby tociasto gdyby zamiast bananów dodać truskawki? niedługo wypróbuję bananowca a potem może truskawkowca? hahahaha1 Pozdrawiam!
Dorotko może tak żle nie będzie i nie przytyjesz za bardzo. A jeśłi chodzi o nowości to może coś w niedługim czasie wymyślę.
No i stało się.Znowu przytyję
.Ilka zrobiłam delicję bez delicji.Jest pyszna.Zmieściłam się w swojej tortownicy/24cm/, ale równo "pod kreskę".
Czekam na dalsze nowości
.Pozdrawiam dorota40.
Cebulkę to ja zmielę razem z bułką, tak jak do kotletów mielonych.
Tak Basiu muślę że możesz użyć. Cebulkę drobno pokroić i dodać do masy razem z bułką i jajkiem.
Dodałam do ulubionych i chyba jutro będzie na obiadek, ale powiedzcie mi czy można użyć mielonego? bo wydaje mi się że tak, właśnie kupiłam wieprzowe mielone. Jak widać z ciast przechodzę na obiadki (bo wolę piec niż gotować), ale w końcu trzeba też coś nowego podać na obiad. Dam znać jak smakowało. Pozdrawiam.
Olusiu - super że smkaowały. Jak zrobisz drobiowe to napisz czy dobre bo jeszcze nie robiłam. Pozdrawiam:))
Bardzo się cieszę że ciasto Wam smakuje. Ja również pozdrawim wszystkich:))
Siabasiu ja piekę bez przykrycia. Dzięki Renatko za tak miły komentarz. Olusiu też czasem robię z jajkiem ale z parówkami to zawsze jakaś odmiana. Pozdrówka dla Wszystkich.
Jak w foremce, to bez przykrycia ma się rozumieć?
ja tez czasem robię taką pieczeń , jak mi np zostanie mięska z obiadku , można też dać np. ugotowane jajko :)
świetnie to wygląda ilka67 skąd ty czerpiesz te pomysły, wszytskie Twoje przepisy sa super a do tego przepis podany dokładnie i z fotkami. Pieczeń wypróbuje w najbliższą sobote ale juz widzę że nie tylko oczy ale i brzuszek będzie zadowolony. Jak to mówi moja koleżanka DUSZA JAK W PUCHU
Przepyszne leciutkie ciacho, przepis po prostu rewelacyjny:) Zrobiłam tylko odrobinę słodszą masę, ale to ze względu na upodobania mojego Mężusia:) Piekłam w prostokątnej blaszce 25x35 cm: biszkopt "zwiększyłam" o jedno jajko (dodając proporcjonalnie więcej pozostałych składników), masy było w sam raz. Nasączyłam biszkopt oraz delicje i tego samego dnia były miękkie, ale ciacho i tak było lepsze na drugi dzień (cudem udało mi się je uchować:))Dziękuję za wspaniały przepis i serdecznie pozdrawiam autorkę:)
Salatka naprawdę pyszna.....Dzięki.