Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mareczka

(2015-03-27 20:19)

Po prostu pyszny

mareczka

(2015-03-27 20:14)

Sos jak dla mnie w smaku zbyt wytrawny. Ponieważ lubię mięska lekko na słodko, to wzbogaciłam sosik dwoma łyżeczkami powideł śliwkowych. Ogromny zarzut konsumujących: "Przepyszne. A mówiłaś, że sosy Ci nie wychodzą". Wchodzi na stałe do menu.

Ewelinka_inka

(2015-03-27 19:58)

Okropny krem----Fuj...   nigdy wiecej z tego przepisu.

Ewelinka_inka

(2015-03-27 19:56)

Takie domowe zapiekanki sa najlepsze (ja nic nie smażę-daje surowe) na góre ketchup i szczypiorek

ekkore

(2015-03-27 19:52)

Ciasto upieczone!

Powiem, że jestem mile zaskoczona - po spróbowaniu masy przed pieczeniem, myślałam, że będę omijać szerokim łukiem - takie słodkie. I że wypowiadać się będę jedynie o technicznych aspektach. No ale skoro dziecko chciało...

Po upieczeniu zatraciło swoją słodycz. Spodziewałam się czegoś w rodzaju czekoladowego "zakalca" - ciasta ciężkiego, wilgotnego i zbitego w strukturze - bo z taką postacią kojarzy mi się wszystko co zawiera dużą ilość kakao czy czekolady. W sam raz na bajaderki. A wyszedł przepiękny, wysoki, puszysty biszkopt.

Naprawdę polecam - czy jako zwykły placek, przełożony lub nie, czy też jako blat do tortu. Myślę, że skorzystam jeszcze nie raz z przepisu. Dziękuję Rzymianko.

Zrobiłam pełną porcję - będę miała dwa torty (mały - średnica 23 cm i mniejszy  - może z 15-17) oraz kwadratowy placek na pożarcie - wszystkie przełożone kremem z bitej śmietany z rozpuszczoną w niej białą czekoladą. I wszystkie w polewie czekoladowej

makusia

(2015-03-27 19:44)

Miło mi bardzo :)

wiola11

(2015-03-27 19:00)

Zupa b.pyszna no i zdrowa . Olej zamieniam na oliwe lub olej kokoswy.

jadwiga694

(2015-03-27 18:32)

Masa rewelacyjna. Już poraz drugi będę go robiła . Szczerze polecam

AnnaParada

(2015-03-27 18:31)

 Chciałabym zrobić tą sałatkę na święta. Jeśli nie znajdę tego konkretnego sera, to jakim go zastąpić??

Fot. izaa_a, Sos tatarski
Sos tatarski
38.5k
251
13
izaa_a
izaa_a

(2015-03-27 18:24)

cieszę się że smakował :)

milunia

(2015-03-27 17:54)

Sos tatarski pierwsza klasa!!!!!Powtórka na święta.

sylwia886

(2015-03-27 15:57)

Normalnie niebo w gębie :) Moj mąz był zachwycony a trudno mu dogodzić :P

Izma73

(2015-03-27 15:52)

Upiekłam,dobra.

Izma73

(2015-03-27 15:51)

Rodzince bardzo smakowało.

Izma73

(2015-03-27 15:50)

Przypatrz się na zdjęcia,4 razy w poprzek jak do tortu i 1 raz wzdłuż,aby powstały 2 placki.Ja użyłam blaszki standardowej,ale przecięłam tylko 3 razy(i tak już zostawiłam)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij