Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

zuzia49

(2015-03-25 19:15)

Dzisiaj zrobiłam flaki z boczniaka, wyśmienite. Ugotowałam wywar na 2 korpusach drobiowych, dodałam kawałek drobno pokrojonego imbiru, pokroiłam mięso z korpusów ,super danie. Polecam bardzo

renataz36

(2015-03-25 17:44)

Zrobiłam dzisiaj tym razem z porcjowanego schabu... wyszła pyszota  

Aniu szkoda że już Ciebie tutaj nie ma, brakuje mi Twoich nowych smaków...

ulla*

(2015-03-25 14:46)

Pyszna porcja domowego mięsa, dodałam jeszcze ulubiony czosnek  ....no już nima go, pochłonięte, mięso było soczyste i aromatyczne. Pozdrawiam Makusiu!

iwett

(2015-03-25 14:35)

Wydaje mi się abyś zrobiła z połowy porcji bo przy tej ilości jajek wydaje się wyjść ogromniaste. A jesli jeszcze chcesz przełożyć masą................. Ewentualnie jak nie wyjdzie możesz zrobić coś ala bajaderki w polewie:))

asiuniasia

(2015-03-25 14:14)

Fajna , smaczna sałateczka.

ekkore

(2015-03-25 14:06)

Ja nie mam pojęcia czy dam radę spróbować - ale córka sobie zażyczyła - mocno czekoladowe. Więc będzie - z kremem z białą czekoladą. i pewnie jeszcze w polewie czekoladowej - ehheee.

iwett

(2015-03-25 13:47)

Przy tej ilości jajek i czekolady - 1,5 szklanki mąki to nic. Najlepiej dać tortową. Ciasto powinno być pulchne i wilgotne. Ja robię w ten sposób,że na parze rozpuszczam razem masło, czekoladę i cukier delikatnie mieszając (nie dopuścić do zagotowania). Po ostudzeniu (nie może zastygnąć) wmiksuję żółtka a na koniec przesianą mąkę na przemian z białkami delikatnie mieszam rózgą (nie mikserem!). To ciasto powinno wyjść przepyszne:))

Wkn

(2015-03-25 13:19)

Nazwa super :)

ekkore

(2015-03-25 13:09)

Ja mam małą tortownicę - i większej mi nie potrzeba - bo kto to zje. Więc na pewno byłoby na 5 jaj. Co prawda córka przebąkuje o drugim torcie do szkoły - więc może zaszaleję z podwójnej porcji. Jak będzie zbite - nasączę pączem z kawy (tutaj wszystkie programy kulinarne trąbią, że kawa bardzo podnosi walory smakowe czekolady. nie zastanawiałam się nad tym.)

tobie

(2015-03-25 12:54)

dobra nazwa 

milunia

(2015-03-25 11:49)

Ciasteczka kruche,maślane,idelne.Kupiłam takie fajne pieczątki do ciastek,wizualnie wyszły jakby były robione maszynowo w fabryce:):):)

milunia

(2015-03-25 11:46)

Moje smaki,pieczarki bardzo dobre:)

milunia

(2015-03-25 11:45)

Jak dla mnie sałatka super!!!

Wkn

(2015-03-25 11:43)

Można też mieszać nutellę z dżemikiem, ooo!

Dżanina Fonda

(2015-03-25 11:38)

@kayunia - zapewniam, że będziesz wiedziała, kiedy krówka jest gotowa. :) Pod koniec trzeba ja po prostu chwile dopilnować, bo zaczyna ją "chwytać" na brzegach garnka na brązowo.

@pandora - miło mi, że nie tylko ja jestem wielbicielką tego mazurka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij