Natalko ! Musisz ściślej określić ''normalność'' blachy
. Z podanych składników biszkopt spokojnie można upiec i przełożyć w formie ok. 28cm x42 cm .. oczywiście cm w tą czy w tamtą nie gra większej roli.
Mam pytanko, jakie użyć proporcje na normalną prostokątną blachę?
Proszę o szybką odpowiedź bo dziś chce wypróbować ten biszkopt :)
Jasne .. syrop taki słodki ulep do rozcieńczania z wodą ..jak już wybierz z firmy Herbapol .
ile gofrow wychodzi z tej porcji?
Suuper mięciutkie, do środka włożyłam po żurawinę i kawałki cukierków ''michałki'' a na wierzch polałam lukrem kawowym . Pozdrawiam pięknie skopolendro
.
moze mi ktos powiedziec o jaki syrop chodzi? :(
Bardzo nam smakowały.Następnym razem dodam trochę cieńkiej kiełbaski i warzywa.Polecam.
Właśnie idę tworzyć ciasto, potem męczące czekanie, ucieszne zwijanie, niecierpliwe pieczenie i boskie zjadanie....Dzięki za wiarę Magda
Agapis ! właściwie rozumiesz
.. rzucasz się na podusie ? powodzenia ale co ja pisze.. u Ciebie to zawsze sukces kuchenny murowany
.
Bardzo smaczne , wypróbowałam , wrócę na pewno nie raz do przepisu
hela36 daj do rondla bardzo niewiele tłuszczu, rozgrzej, zmniejsz ogień i włóż te uda surowe. Mięso w trakcie puści soki. Dodaj całą resztę, przykryj pokrywką garnek i w tym soku dusi się właśnie wszystko. Gdyby było za mało (a nie powinno być mało) to można dolać odrobinę wody, tak aby mięso było zanurzone we własnych sosach
Fajne , smaczne danie i szybko się robi . Fajny pomysł z tortillą , zamiast zwykłych naleśników i mniej pracy ! Zamiast sosu pomiodorowo-paprykowego dałam ljutenicę , co właściwie na jedno wychodzi.
Może heiworth coś podpowie)) ?
megi.... rozumiem, że drożdże nie od reklamowanego doktora tylko świeże świeżutkie
Cudnie się upiekło. Zrobiłam z truskawami (rozmroziłam je częściowo) i kruszonką. Pyszne, szybkie, dziękuję za przepis!