A ja na opinię :) Może zdradź Ulla, przepis na takie szyneczki, jak się u Was jada?
Robiłam niedawno,ale nie skomentowałam, a to był tak pyszny obiadek, chcą powtórek tego dania...Pycha! Mięso pokroiłam tylko na plastry (wczesniej zamroziłam małe kawałki, zmrożone mięso było twardsze i ładnie dało się pokroić na plasterki tak cieniutkie,aż prześwitywały
))
Z domu nauczyłam się peklować mięsa"na sucho" pyszne wychodzą, ale wczoraj zapeklowałam wg Twojego przepisu- kawałek ładnej łopatki zatopiony jest już 2 dzień...czekam z niecierpliwością na efekt smakowy...pozdrawiam autorkę.
Dziękuję
Cudowne!!!!!!!!!!! Aż brak słów, no nie, ja tego sama nie zrobię, beztalencie jestem. Podziwiam i zazdraszczam Dorotko :)
Wow !!! Bardzo ładne.
Nie znalazłam emotikona, który by tu pasował - klaszczącego z zachwytu. Nie umiem wyrazić podziwu. Oniemiałam na widok tych cudeniek. BRAWO!!!! Zazdroszczę talentu!
Gratuluję talentu i cierpliwości. Szczerze podziwiam i odrobinkę 'zazdraszczam'. Śliczne i pomysłowe cacuszka.
Bardzo dobry przepis. Upiekłam w rękawie do pieczenia. Dobre soczyste mięso
Na obiadokolację dziś pizza.Minimalistyczne dodatki-sos pomidorowy i mozzarella.W zupełności wystarczy.![]()
Bardzo często brązowe pieczarki są w Netto.
Co tu dużo pisać...piękne...
Zapamiętam
Jaki apetyczny:)) Dziękuję Dżanino za komentarz:)
U mnie to debiut z solą peklową! Tadam! Karczek! Makusiu, dzięki za przepis.