Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izuś

(2015-03-10 08:58)

Pyszna i błyskawiczna! Dziabnęłam ją po południu w Dniu Kobiet, bo zaczęło mi się nudzić, a wszystkie składniki miałam w domu. Zrobiłam zgodnie z oryginałem (łącznie z podgrzybkami w occie), jedynie- jajka, jabłko i ser żółty- starłam na tarce na dużych oczkach. Została pożarta ze smakiem. Dzięki za przepis- Iza 

iwciaG

(2015-03-10 08:47)

Wyszły smaczniaste!!! Synuś na wczorajszą kolację zajadał z powidłami śliwkowymi, a dziś do szkoły zabrał na drugie śniadanie, posypane cukrem pudrem :))

Totoro

(2015-03-10 00:13)

Moja ulubiona kawa :) Bardzo fajnie, ze szczegółami opisane krok po kroku wykonanie, kawka warstwowa idealnie wychodzi, dzięki za przepis :)

henrietta2

(2015-03-09 23:13)

Ja zamierzam jutro wypróbować ten przepisik... Mam nadzieję, że obiadek będzie smakował:)

iness345

(2015-03-09 22:45)

Przepis super.Polecam

Justi23

(2015-03-09 22:08)

Justi23

(2015-03-09 21:25)

dostałam te ksiazke od mojego meza na urodziny w tym roku :D moja ulubiona lektura :) Łabedzie oczywiscie wypróbowałam jako pierwsze. Są bardzo smaczne i ładnie się prezentuja :) Myślę że równie dobrze zamiast śmietanki mozna uzyc np. krem karpatkowy lub inny :) 

polecam przepis 

ALIC

(2015-03-09 20:52)

Jednak cukier jest konieczny ,aby zastygła

Mloda

(2015-03-09 19:34)

Zuzanna248 - wiem, że taką końcówkę ma firma "Wilton". Ja swoją kupiłam w jednym z angielskich sklepów "Poundland". Poszukaj na allegro, na pewno coś znajdziesz.

iwett- Na wierzchu tort jest biała pastelowa galaretka firmy Wodzisław. Dostałam ją jakiś czas temu w markecie NETTO.

Mloda

(2015-03-09 19:27)

Bardzo śliczny ten twój torcik. Róże wykonane w ten sposób są niezwykle efektowne i wbrew pozorom wcale nie trudne do zrobienia.

mita

(2015-03-09 18:28)

mita

(2015-03-09 18:02)

Są bardzo fajne choć jak dla nas za słodkie

ale na pewno je będziemy robić tylko z mniejszą ilością cukru

pozdrawiam

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
agusa

(2015-03-09 16:56)

Torcik zrobiony na urodziny córki. Wyszło mi 13 blatów - jeden został zjedzony na sucho, więc tort był z 12. Trochę miałam problemów z masą budyniową, bo wyszła półpłynna (może tak powinno być?) i taką przekładałam, na drugi dzień ładnie zastygła. Ogólnie tort bardzo dobry, wszystkim smakował i na pewno będą powtórki.

heiworth

(2015-03-09 16:50)

Mistrzowski ten schab :))) ...robiłam go już niejednokrotnie ...dzięki za przepis :)

agusa

(2015-03-09 16:42)

Zrobione, wyszły bardzo smaczne, miękkie i pachnące. Robiłam z mrożonymi jagodami i mimo, że najpierw jagody wymieszałam z cukrem, nadzienie było kwaskowe. Następnym razem dam więcej cukru do jagód i część zrobię z konfiturą różaną. Z tej porcji wyszło mi 20 sporych jagodzianek.Pyszne.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij