Pyszna i błyskawiczna! Dziabnęłam ją po południu w Dniu Kobiet, bo zaczęło mi się nudzić, a wszystkie składniki miałam w domu. Zrobiłam zgodnie z oryginałem (łącznie z podgrzybkami w occie), jedynie- jajka, jabłko i ser żółty- starłam na tarce na dużych oczkach. Została pożarta ze smakiem. Dzięki za przepis- Iza
Wyszły smaczniaste!!! Synuś na wczorajszą kolację zajadał z powidłami śliwkowymi, a dziś do szkoły zabrał na drugie śniadanie, posypane cukrem pudrem :))
Moja ulubiona kawa :) Bardzo fajnie, ze szczegółami opisane krok po kroku wykonanie, kawka warstwowa idealnie wychodzi, dzięki za przepis :)
Ja zamierzam jutro wypróbować ten przepisik... Mam nadzieję, że obiadek będzie smakował:)
Przepis super.Polecam
dostałam te ksiazke od mojego meza na urodziny w tym roku :D moja ulubiona lektura :) Łabedzie oczywiscie wypróbowałam jako pierwsze. Są bardzo smaczne i ładnie się prezentuja :) Myślę że równie dobrze zamiast śmietanki mozna uzyc np. krem karpatkowy lub inny :)
polecam przepis
Jednak cukier jest konieczny ,aby zastygła
Zuzanna248 - wiem, że taką końcówkę ma firma "Wilton". Ja swoją kupiłam w jednym z angielskich sklepów "Poundland". Poszukaj na allegro, na pewno coś znajdziesz.
iwett- Na wierzchu tort jest biała pastelowa galaretka firmy Wodzisław. Dostałam ją jakiś czas temu w markecie NETTO.
Bardzo śliczny ten twój torcik. Róże wykonane w ten sposób są niezwykle efektowne i wbrew pozorom wcale nie trudne do zrobienia.
Są bardzo fajne choć jak dla nas za słodkie
ale na pewno je będziemy robić tylko z mniejszą ilością cukru
pozdrawiam ![]()
Torcik zrobiony na urodziny córki. Wyszło mi 13 blatów - jeden został zjedzony na sucho, więc tort był z 12. Trochę miałam problemów z masą budyniową, bo wyszła półpłynna (może tak powinno być?) i taką przekładałam, na drugi dzień ładnie zastygła. Ogólnie tort bardzo dobry, wszystkim smakował i na pewno będą powtórki.
Mistrzowski ten schab :))) ...robiłam go już niejednokrotnie ...dzięki za przepis :)
Zrobione, wyszły bardzo smaczne, miękkie i pachnące. Robiłam z mrożonymi jagodami i mimo, że najpierw jagody wymieszałam z cukrem, nadzienie było kwaskowe. Następnym razem dam więcej cukru do jagód i część zrobię z konfiturą różaną. Z tej porcji wyszło mi 20 sporych jagodzianek.Pyszne.