A ja się tyle naczytałam o tych pierniczkach że się skusze na nie :) mam w planach robić je za tydzień, myślę że mi wyjdą jak większości użytkownikom :)) Ciasto zrobię dzień przed pieczeniem... już nie mogę się doczekać, uwielbiam wszelkie przygotowania świąteczne!! :))))
PYCHOTA!
Trochę zabawy przy tym placku ale warto jeżeli ktoś lubi słodkie placki :)
Lubie takie nowości,szczególnie że jeszcze nie dodawałam wiśni do makowca :) Gratuluje pomysłu :)
Ale spróbujemy - zobaczymy.
Piecu! Piecu do pizzy, zapewne.
Przepraszam- jeszcze jedno pytanie bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz. Polewac polewa dzisiaj, czy nieco pozniej??
![]()
Bardzo prosze o porade gdzie przechowywac ciasto.Własnie pieke placki. Dzisiaj bedzie gotowe, urodziny w srode. Trzymac je w lodowce??
pozdrawiam
Robię podobne i są superaśne. Ten kolor, zapach i smak - pychotka i samo zdrowie. Ostatnio takie dyniowe ciasto wykorzystywałam również do cynamonowych ślimaczków.
Z kardamonem mmm.... muszą być smaczne:)
Pysznie się zapowiada więc biorę się do pracy
mam małe pytanko czy te płaty lazanii powinny być najpierw podgotowane czy to takie suche surowe się układa
Bardzo smaczne, zrobiłam, miało być do obiadu na drugi dzień ale zjedliśmy na kolację:) Polecam!