Mam pytanie pędzę to wino po raz pierwszy i mam problem. Mija dziś 25 dzień i zaczęło się dziać coś dziwnego, całe wino wraz z miąższem zaczęło cisnąć do góry tak że dziś rano przez fermerkę zaszło iść wino. Co mam mogę z tym zrobić.
Nigdy nie robiłam z serkiem, ale myślę, że będzie równie dobre :) Pozdrawiam :)
Karkóweczka bardzo dobra, też znam ten przepis tylko bez grzybków suszonych i cebuli.
Dziekuje za przepis :) Prawdziwa zapiekanka czadowo komandoska :) tylko mam pytanko: Czy sos beszamel musi sie do konca zagotowac?
Szybkie do zrobienia i na pewno smaczne.Myk do ulubionych.
Faktycznie, coś jest w tym Bizancjum. Dziękuję za twórczą opinię. ;)
Mam pytanie - czy ta ilość składników wystarczy na całe opakowanie wafli ?
Leci do ulubionych :)
Od dawna się czaiłam na któryś z Twoich przepisów . Padło na ten ... Dużo pracy - wyszło smacznie . Ale dla mnie za dużo smaków w jednym . Marynata bardzo dobra , nadzienie też ( ale bez pomidorów , może z orzechami ) , więc będą powtórki :) . Ale bez pieczarek i bez ziemniaków z bazylią ( dla mnie bazylia jednak tylko z makaronem ) .
Dla wielbicieli bizantyjskiego przepychu na pewno będzie idealnie .
Rewelacja, co prawda nie przemawiały za mną zimne frytki i robiliśmy przed podaniem żeby były ciepłe, a one szybko wystygły i tak wszyscy jedli zimne, no i następnym razem będą zimne frytki bo naprawdę super się komponują z tą sałatką, przepis murowany na stałe u mnie na imprezy !!!
Pycha, robię drugi raz, polecam
Ja też;) Czasami prostota w kuchni smakuje najlepiej. Pozdrawiam!
Czytałam, że z zakwasem jest tak, że aby dał samodzielnie radę musi być dojrzały, mój jeszcze jest młodziutki więc na głęboką wodę się nie rzucam ale z czasem też się przyczaję na samodzielny zakwas bez drożdży :)