Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Zuzanna248

(2013-10-18 07:09)

Dawniej robiłam, jednak zaniechałam z uwagi na dużą ilość soli - potrawy dla niektórych domowników były za słone.
Jeszcze jedno moje spostrzeżenie - składniki można mieszać w dowolnych proporcjach, jednak zawsze należy użyć soli w ilości 20% wagi zużytych warzyw /dodatki zielone się nie liczą/.

iwka76

(2013-10-18 07:03)

tez zrobię,wazne,że bez ulepszaczy

pwyso

(2013-10-18 06:39)

zaraz zmienię grosze na gamy

monia00

(2013-10-18 03:42)

Karkowka bardzo smaczna i bardzo latwa w przygotowaniu .To danie z tych ktore w zasadzie same sie robia a to lubie .Dziekuje za fajny przepis.

halszka107

(2013-10-17 23:01)

Wygląda apetycznie ale czy brzoskwinie są konieczne? I czy to jest podane z pulpecikami?

Amabel

(2013-10-17 22:31)

Jak robiłam pierwszy raz to nie wyszło za dobre- złe proporcje sosu beszamelowego do wielkości naczynia żaroodpornego. Po dobraniu odpowiednich proporcji wyszło świetnie! :) I stwierdzam, że to bardzo łatwy przepis i mało wymagające danie. A takie smaczne! :) Dziękuję i życzę wszystkim smacznego! ;)

2milutka

(2013-10-17 22:04)

Standardowa zwykła blaszka.

Renata i Jerzy

(2013-10-17 22:04)

Nie ukrywam, że zabraliśmy się gotowania tego dania z mieszanymi uczuciami, ale postępowaliśmy zgodnie z przepisem. Gotowanie zakończyliśmy po dwu i pół godzinie, ale efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!!

To jest wprost nie możliwe, że danie Węgierskie może być aż tak przepyszne. Wielkie dzięki z przepis. Bardzo możliwe, że na przyszłe wakacje wybierzemy się na Węgry!

Jeszcze raz wielkie podziękowania!

Renata i Jerzy

romaroza

(2013-10-17 21:50)

tez zamierzam wypróbowac w sobote :)

megi65

(2013-10-17 20:52)

Kulebiaczki smakowite , tylko przy czytaniu składników 5gr  kojarzy się  groszami i chyba panie autorze warto poprawić na ''g '' .

gabigold

(2013-10-17 20:33)

fajne, w sobotę zrobię na próbę:)

gabigold

(2013-10-17 20:31)

Fajne,muszę wypróbować:)

nina

(2013-10-17 19:39)

Możesz podać wielkość formy?

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
majka75

(2013-10-17 18:56)

..ja bym dodala jeszcze kielbaskę by bylo bardziej sycące

majka75

(2013-10-17 18:50)

hmmmm a nie można jakoś rozpuszczalnej dodać  gdyż obawiam się by między zębami gościom nie została?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij