Dawniej robiłam, jednak zaniechałam z uwagi na dużą ilość soli - potrawy dla niektórych domowników były za słone.
Jeszcze jedno moje spostrzeżenie - składniki można mieszać w dowolnych proporcjach, jednak zawsze należy użyć soli w ilości 20% wagi zużytych warzyw /dodatki zielone się nie liczą/.
tez zrobię,wazne,że bez ulepszaczy
zaraz zmienię grosze na gamy
Karkowka bardzo smaczna i bardzo latwa w przygotowaniu .To danie z tych ktore w zasadzie same sie robia a to lubie .Dziekuje za fajny przepis.
Wygląda apetycznie ale czy brzoskwinie są konieczne? I czy to jest podane z pulpecikami?
Jak robiłam pierwszy raz to nie wyszło za dobre- złe proporcje sosu beszamelowego do wielkości naczynia żaroodpornego. Po dobraniu odpowiednich proporcji wyszło świetnie! :) I stwierdzam, że to bardzo łatwy przepis i mało wymagające danie. A takie smaczne! :) Dziękuję i życzę wszystkim smacznego! ;)
Standardowa zwykła blaszka.
Nie ukrywam, że zabraliśmy się gotowania tego dania z mieszanymi uczuciami, ale postępowaliśmy zgodnie z przepisem. Gotowanie zakończyliśmy po dwu i pół godzinie, ale efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!!
To jest wprost nie możliwe, że danie Węgierskie może być aż tak przepyszne. Wielkie dzięki z przepis. Bardzo możliwe, że na przyszłe wakacje wybierzemy się na Węgry!
Jeszcze raz wielkie podziękowania!
Renata i Jerzy
![]()
tez zamierzam wypróbowac w sobote :)
Kulebiaczki smakowite , tylko przy czytaniu składników 5gr kojarzy się groszami i chyba panie autorze warto poprawić na ''g ''
.
fajne, w sobotę zrobię na próbę:)
Fajne,muszę wypróbować:)
Możesz podać wielkość formy?
..ja bym dodala jeszcze kielbaskę by bylo bardziej sycące
hmmmm a nie można jakoś rozpuszczalnej dodać gdyż obawiam się by między zębami gościom nie została?