Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

marialeksandra

(2013-10-17 14:12)

To bardzo trudno ocenić, bo zauważ, że nie podaję nigdzie wymiarów. Lokal trzeba sobie samemu zaprojektować :) Myślę, że jedna całkiem spora na pewno, albo dwie wysokości słoika po dżemie. Jeśli nie zrobisz podłóg, to może więcej. Ale spokojnie można dorabiać ciasta, w czasie, gdy poszczególne elementy się pieką - i tak nie włożysz wszystkiego na raz do piekarnika.

agatalenk

(2013-10-17 13:57)

Witam. Chciałabym się dowiedzieć ile wychodzi domków z tego przepisu.

ulka0212

(2013-10-17 13:45)

krokiety rewelacja !!!! właśnie zrobiłam je dzisiaj na obiad. 

tylko jeszcze do farszu dodałam odrobinę startego żółtego sera.

borniak78

(2013-10-17 13:21)

Robiłam jedzonko na kolację więc od razu pstrykłam fotkę. Następnym razem pięknie udekoruję. A może ktoś się skusi i spróbuje zrobić fajne zdjęcie, ja raczej nie jestem specjalistką. Pozdrawiam

andzik.78

(2013-10-17 13:00)

Własnie się pieką. Zapach jest niesamowity. 

Dżanina Fonda

(2013-10-17 12:53)

Pół opakowania drożdży to ile? Bo ja kupuję w 0,5 kg paczkach a nie w małych torebeczkach.

karpula

(2013-10-17 12:39)

A tej gotowej przyprawy to ile rąbnąć?? 

lidka315

(2013-10-17 12:25)

Schabik bardzo dobry,delikatny i mięciutki.Sos na koniec potraktowałam blenderem,stał się bardziej aksamitny i szklisty co wizualnie jeszcze bardziej podkreśliło smak dania.Wielkie dzięki za przepis.

Fot. eva67, kotlet mielony
kotlet mielony
19.2k
247
19
eva67
lidka315

(2013-10-17 11:57)

Bardzo dobre danie ja jeszcze do mięska dodałam pieczarki pokrojone w małą kostkę i przesmażone rodzinka zachwycona i najedzona,wielkie dzięki za pyszny obiadek.

Fot. panda25, Drink FOCH
Drink FOCH
12.4k
179
10
panda25
rs1107

(2013-10-17 11:29)

No prosze barso fłasniesie sie sończyło.... teras śpiefam " myszerej paserni"!!!! ...... A tak poważnie pycha!!!!  

Fot. eko-amelia, Miód
Miód
16.6k
0
16
eko-amelia
Najka4

(2013-10-17 10:49)

Ja ze swej strony polecam miód od sprawdzonego pszczelarza, który sprzedaje zarówno przez internet, jak i czasami dowozi do Warszawy. Jego strona to www.miody.net.

Ostatnio słyszałam, że potrafią dolewać sok owocowy do miodu. Czego to ludzie nie wymyślą.

gabcia123

(2013-10-17 10:46)

Świetna ta masa cukrowa. Do tej pory kupowałam na allegro gotową ale ta jest lepsza i tańsza jakieś 80%. Bardzo dziękuję za jej dodanie.

marialeksandra

(2013-10-17 10:19)

Super, cieszę się, że wróciłaś! Spróbuj kiedyś przy okazji z pigwą!

rybka5621

(2013-10-17 09:25)

Sałatka jest pyszna

gumcia

(2013-10-16 22:01)

gęsta 18%

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij