To bardzo trudno ocenić, bo zauważ, że nie podaję nigdzie wymiarów. Lokal trzeba sobie samemu zaprojektować :) Myślę, że jedna całkiem spora na pewno, albo dwie wysokości słoika po dżemie. Jeśli nie zrobisz podłóg, to może więcej. Ale spokojnie można dorabiać ciasta, w czasie, gdy poszczególne elementy się pieką - i tak nie włożysz wszystkiego na raz do piekarnika.
Witam. Chciałabym się dowiedzieć ile wychodzi domków z tego przepisu.
krokiety rewelacja !!!! właśnie zrobiłam je dzisiaj na obiad.
tylko jeszcze do farszu dodałam odrobinę startego żółtego sera.
Robiłam jedzonko na kolację więc od razu pstrykłam fotkę. Następnym razem pięknie udekoruję. A może ktoś się skusi i spróbuje zrobić fajne zdjęcie, ja raczej nie jestem specjalistką. Pozdrawiam
Własnie się pieką. Zapach jest niesamowity.
Pół opakowania drożdży to ile? Bo ja kupuję w 0,5 kg paczkach a nie w małych torebeczkach.
A tej gotowej przyprawy to ile rąbnąć??
Schabik bardzo dobry,delikatny i mięciutki.Sos na koniec potraktowałam blenderem,stał się bardziej aksamitny i szklisty co wizualnie jeszcze bardziej podkreśliło smak dania.Wielkie dzięki za przepis.
Bardzo dobre danie ja jeszcze do mięska dodałam pieczarki pokrojone w małą kostkę i przesmażone rodzinka zachwycona i najedzona,wielkie dzięki za pyszny obiadek.
No prosze barso fłasniesie sie sończyło.... teras śpiefam " myszerej paserni"!!!! ...... A tak poważnie pycha!!!!
Ja ze swej strony polecam miód od sprawdzonego pszczelarza, który sprzedaje zarówno przez internet, jak i czasami dowozi do Warszawy. Jego strona to www.miody.net.
Ostatnio słyszałam, że potrafią dolewać sok owocowy do miodu. Czego to ludzie nie wymyślą. ![]()
Świetna ta masa cukrowa. Do tej pory kupowałam na allegro gotową ale ta jest lepsza i tańsza jakieś 80%. Bardzo dziękuję za jej dodanie.
Super, cieszę się, że wróciłaś! Spróbuj kiedyś przy okazji z pigwą!
Sałatka jest pyszna
gęsta 18%