Droga Moinko86_04, wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale nie dochodzą do mnie komentarze. Muszę ręcznie sprawdzać, a ze względu na dużą ilość przepisów i mało czasu, robię to raz na jakiś czas. Mam nadzieję, że nie zrezygnowałaś z zamiaru upieczenia ciasteczek. Moja rada: dodaj mniej mleka. Konsystencja ciasta musi być zwarta (jak na zdjęciu). Pozdrawiam serdecznie!
Gluba, dla mnie jest duża różnica , w zdjęciach robionych w dzień , a wieczorem:)
To moje zdjęcie śledzi w słoikach, robione wieczorem, a na półmisku robione w dzień, dla mnie duża różnica:)
Super Ewpa7, że Ci smakowały i mam nadzieję, że pieczesz je dalej
?
Dziękuję! Baaaardzo mnie to cieszy
Dziękuję Wam za przyjazne komentarze. Moja dusza śpiewa z radości :-D
Ja 90% zdjęć robię wieczorem i są w miarę znośne :P
To jest wina światła, zapiekanka wcale nie wygląda źle, posypałabym posiekanym szczypiorkiem, udekorowałabym pokrojonym pomidorem lub papryczką i zrobiła zdjęcie w dzień, wieczorem niestety zdjęcia wychodzą do kitu:)
Mnie smakuje bardzo!proste, szybkie, smaczne!dzieki, laduje w ulubionych!
Słodzone - już dodałam w opisie żeby nie było wątpliwości ;)
Właśnie dla jednego obrzydliwe dla drugiego nie , mnie tam wygląda smakowicie :)
Robie podobne - pycha :)
Słodzone czy niesłodzone mleko skondensowane?
smaczna rybka