Przypadkiem wkleiłam komentarz do dyskusji, ale powtórze Zupka rewelacja, pierwszy raz mi taka wyszła.Dzięki za przepis i polecam w 100%
Zupka rewelacyjna.Pierwszy raz wyszła mi taka ogórkowa !!!Dzięki za przepis:-)
Super danie, pychota
I bardzo smakowity! Mam nadzieję, że będzie Ci smakowało.
Dziekuje za szybka odpowiedz. Dobry czas na przygotowanie obiadu.
A w sumie zajęło to ok. 40 min. (obsmażanie i potem duszenie z gruszkami)
Jolu, to nie tylko zależy od wieku kaczki, ale również od wielkości (a raczej grubości) piersi. Najłatwiej sprawdzić to widelcem. Moja pierś dusiła się ok. 20 min.
Oj tam dziewczyny .. lepsze ujęcie , tło , talerzyk , serweta i ... press foto w kieszeni . Ja mam inne odczucia ,głodna chętnie wsunęłabym zapiekankę , wszystkie składniki zjadliwe i bardzo je lubię .
ile czasu potrzeba ,aby mieso bylo miekkie? Prosze podac w przyblizeniu.Ja mysle,ze czas pieczenia uwarunkowany jest wiekiem kaczki.
Potwierdzam, danie to nie wyglada apetycznie.
Często robię podobną sałatkę z tym ,że dodaję białą część pora, czasami jajka bez pomidorów. Znika równie szybko jak się pojawia. Aha, ja wykorzystuję kaszę jęczmienną.
wygląda obrzydliwie ...nie skuszę się
Zapewniam, że smakuje Ok. Jak ktoś lubi to można dodać ostrej papryczki.
Słuszne pytanie aldka, jakoś nie zauważyłam, że nie zaznaczyłam rodzaju kaszy:) Ja używam do sałatek zazwyczaj gryczanej, bo wydaje mi się że taka gruboziarnista lepiej pasuje do sałatki ale sama jestem ciekawa jakiej matani użyła