Już odpowiadam , jeżeli jest bardzo miękka to do zasmażania się nie naddaje - bo zrobi się "ciapa", ale jak jest normalnie ugotowana to owszem smażyć można .
A jakiej kaszy najlepiej użyć do tej sałatki?
a ta śmietana to 12 czy 30
Fakt wygląd odstrasza, to chyba przez kapustę pekińską, ona ma taki szmaciany kolor po uduszeniu hm
Ale smak pewnie OK
W przepisie jest 1/2 litra mleka, a w wykonaniu 3szkl.mleka a w reszcie rozprowadzić mąki. Zawsze myślałam,że 1/2 litra to 2 szkl. A gdzie reszta tego mleka? i ile łącznie?
kuwertura jest już w domu czeka na świata ale szczerze trochę się boje tego piec nie wiem czy dam rade i dlaczego tak mało osób komentuje??
Prosta i bardzo smaczna. Miałam podwędzaną szynkę gotowaną i fajnie ją czuć w sałatce. Z 3/4 szkl. suchej kaszy wyszło mi ok. 1,5 szkl. ugotowanej :)
Przepraszam,że tak późno. Zwykłe mleko w proszku, niegranulowane.
Zrobiłam wczoraj na obiadek ;)
Mi osobiście bardzo smakowało! Dodałam jednak trochę więcej pieczarek niż w przepisie niż było w przepisie ze względu na to, że je uwielbiam!
Narzeczonemu jednak smakowało pół na pół. Uznał, że dobre jednak nie będzie to jego ulubioną potrawą..
Pozdrawiam! :)
Ta kapusta chodziła już za mną jakiś czas :))))....
Przepyszna :) ...
Dodałam do niej w czasie podsmażania półplasterki kiełbasy i wystarczył już tylko chleb :) ...
Gorąco polecam !
Pyszny ten krupnik ....pierwszy raz taki robiłam :),
u mnie w domu jadało się krupnik z kaszy jęczmiennej ,z grzybkiem suszonym i zabielony śmietaną ....
rs1107 Jesteś Wielka ! mam już jakiś czas bułeczki w poczekalni i chyba '' najdejszła '' już ta pora na bułeczki cini - mini , wszystko w domu jest a więc do dzieła ... )))
Zrobione po raz kolejny. Piszę aby wszystkim przypomnieć o tym przepisie. Naprawdę warto poświęcić dla nich minimum czasu.
powiem szczerze że z pieczywem mam kiepskie doświadczenia wiec nie chcę Cię wprowadzić w błąd i nie wiem. Ale jak robię te bułki jednego dnia rano to na drugi na śniadanie są również smaczne, czesto też piekę z podwójnej porcji i zamrażam, przed snem wyjmuję, jak mam czas rano to jeszcze w piekarniku podgrzewam nic nie tracą na smaku.