Super :) ekspresowo się robi, tylko wyszła mi dosyć rzadka - nie wiem czy tak ma być czy może powinnam dłużej pogotować.
Powtórzę za autorką: "najprostsze, najszybsze i najlepsze pencakes" :)
Robiłam z białą czekoladą - bardzo słodkie, za słodkie, mimo że bardzo lubię słodkie rzeczy. Zatem za rok zrobię z cukrem żelującym 3:1, bo poza słodyczą jest super :))
Zrobiłam na imprezkę - bardzo dobra :)
Pychota!Drugi raz robiłam bez czosnku - co by żołądek nie cierpiał - i równie dobra. Polecam!
Boska czy nie boska, na pewno dobra - jak dla mnie im "starsza" tym lepsza :)
Dla mnie rewelacja :) Na pewno jeszcze nie raz zrobię!
Też nie raz robiłam - są super :) Robię z tartymi jabłkami.
Ja używałam do tortu bezowego. Pychota z sosem malinowym
jestem pod wrażeniem, nie wiedziałam, że lubię kaszę jaglaną :-))) dzięki za przepis. szybko i prosto, smacznie i zdrowo. nie mieszałam, nie płukałam.... dziś powtórka, śniadanko rano jak znalazł, podgrzać i jest, a wieczorem cały wyczyn to zetrzeć na tarce jabłko. reszta robi się sama :-)
Już któryś rok z kolei robię ten dżem. Tym razem karmel zrobiłam z brązowego cukru. Owoce miksuję, jak już są miękkie; do karmelu dodaję 3/4 szklanki wody. POLECAM! Dżem przepyszny!
Wow... ile komentarzy
i to same pozytywne, moje ciasto na racuchy wlasnie rosnie w misce. Za 30 minut bede je smazyc. Juz sie nie moge doczekac.
Doskonały przepis, na pewno skorzystam z niego jeszcze nie raz :)
dzisiaj drugi dzień i nadal nie babluje poprawie woskiem moze jednak gdzies dziurka jest a nie widać a nastawiłem w odpowiednich proporcjach 50l balon ale to chyba nie ma znaczenia?
poprostu pyszne!! dzis zrobilam i znikly blyskawicznie.napewno nieraz je jeszcze zrobie.