Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bc

(2013-10-10 19:55)

Super :) ekspresowo się robi, tylko wyszła mi dosyć rzadka - nie wiem czy tak ma być czy może powinnam dłużej pogotować.

bc

(2013-10-10 19:51)

Powtórzę za autorką: "najprostsze, najszybsze i najlepsze pencakes" :)

bc

(2013-10-10 19:49)

Robiłam z białą czekoladą - bardzo słodkie, za słodkie, mimo że bardzo lubię słodkie rzeczy. Zatem za rok zrobię z cukrem żelującym 3:1, bo poza słodyczą jest super :))

bc

(2013-10-10 19:47)

Zrobiłam na  imprezkę - bardzo dobra :)

bc

(2013-10-10 19:46)

Pychota!Drugi raz robiłam bez czosnku - co by żołądek nie cierpiał - i równie dobra. Polecam!

bc

(2013-10-10 19:45)

Boska  czy nie boska, na pewno dobra - jak dla mnie im "starsza" tym lepsza :)

bc

(2013-10-10 19:44)

Dla mnie rewelacja :) Na pewno jeszcze nie raz zrobię!

bc

(2013-10-10 19:43)

Też nie raz robiłam - są super :) Robię z tartymi jabłkami.

beata73

(2013-10-10 19:28)

Ja używałam do  tortu bezowego. Pychota z sosem malinowym

gagnieszka1

(2013-10-10 19:25)

jestem pod wrażeniem, nie wiedziałam, że  lubię kaszę jaglaną :-))) dzięki za przepis. szybko i prosto, smacznie i zdrowo. nie mieszałam, nie płukałam.... dziś powtórka, śniadanko rano jak znalazł, podgrzać i jest, a wieczorem cały wyczyn to zetrzeć na tarce jabłko. reszta robi się sama :-)

słodki buraczek

(2013-10-10 19:24)

Już któryś rok z kolei robię ten dżem. Tym razem karmel zrobiłam z brązowego cukru. Owoce miksuję, jak już są miękkie; do karmelu dodaję 3/4 szklanki wody. POLECAM! Dżem przepyszny!

Gosia76

(2013-10-10 18:56)

Wow... ile komentarzy i to same pozytywne, moje ciasto na racuchy wlasnie rosnie w misce. Za 30 minut bede je smazyc. Juz sie nie moge doczekac.

Klaudia.o

(2013-10-10 17:31)

Doskonały przepis, na pewno skorzystam z niego jeszcze nie raz :)

Grucha

(2013-10-10 17:03)

dzisiaj drugi dzień i nadal nie babluje poprawie woskiem moze jednak gdzies dziurka jest a nie widać a nastawiłem w odpowiednich proporcjach 50l balon ale to chyba nie ma znaczenia?

remik610

(2013-10-10 15:31)

poprostu pyszne!! dzis zrobilam i znikly blyskawicznie.napewno nieraz je jeszcze zrobie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij