Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Arantarin

(2013-10-10 03:00)

Bardzo dobre i zdrowe kotleciki, polecam!

Arantarin

(2013-10-10 02:59)

Zrobiłam te placki już dwa razy. Mój mąż je uwielbia, mi podchodzą tak sobie. Nie wiem, co robię źle, ale po smażeniu są nadal trochę surowe w środku (długo smaże, aż robią się ciemnobrązowe).

matani

(2013-10-09 22:35)

Nie wyszła mi taka jasna jak na zdjęciach alidy, trochę ciemniejsza w środku, bez zakalca, ale jakoś dziwnie wilgotna. W smaku pyszna. Miksuje się błyskawicznie, trochę trzeba czekać na upieczenie, ale i tak na przyjazd niespodziewanych gości zdążyłam ;)

matani

(2013-10-09 22:31)

Chlebek przepyszniasty!! Nie czuć w nim dyni, z resztą dynia jest z reguły "neutralna", tu też. Sprężysty, cudny.

Wyrabiałam w automacie, piekłam w dużej keksówce w 200 stopniach ok. 45 minut.

żonka idealna

(2013-10-09 21:41)

Rogaliki zrobiłam i są PYSZNE!!! Polecam robić je z marmoladą i posypać cukrem pudrem;) zrobiłam kilka rogalików z  czekoladą to wypłynęła mi w trakcie pieczenia. Przepis POLECAM!

żonka idealna

(2013-10-09 21:38)

Sałatkę zrobiłam wg przepisu. Powiedz mi dlaczego warzywa w mojej sałatce są takie miękkie?

żonka idealna

(2013-10-09 21:37)

Zrobiłam :) naleśniki bardzo dobre. Polecam :)

żonka idealna

(2013-10-09 21:34)

Zrobiłam. Ciasto nie chciało się w ogóle lepić - trzeba było dodać więcej jogurtu. Farsz dobry ale nie zachwyciły nas te pierożki. Raczej nie wrócę do przepisu.

Grucha

(2013-10-09 20:50)

robco

ja miałem ten sam problem korek sie wysówał ale wterłem recznikiem papierowym korek i szyjke balonu i pomogło po prostu było mokre ale i tak mi sie wysunoł to zalałem woskiem i jest raczej ok taki wysuniety troche

 

2milutka

(2013-10-09 20:41)

Ale pysznosci

Izka21

(2013-10-09 19:58)

Pyszna!!!!! Wszystkim gościom smakowała!

Grucha

(2013-10-09 19:15)

ja u mnie patrzałem ale zadnej nieszczelnosci nie zauwarzyłem poczekam do jutra i zobacze co bedzie

iwarek

(2013-10-09 19:09)

Właśnie zrobiłam te pastę- robi się ją bardzo szybko, wyszła pyszna!Chyba za długo gotowałam soczewicę ( 20 min), następnym razem dam też mniej wody ( dałam więcej niż w przepisie). Dałam 7 pieczarek, ale średnich. Bardzo polecam to danie!

Wkn

(2013-10-09 19:03)

Zdjęcie zostało usunięte z powodu zgłoszenia łamania praw autorskich - proszę w przyszłości nie kopiować z innych źródeł i wstawiać własne materiały.

Zuzanna248

(2013-10-09 19:02)

u mnie faktycznie obok rurki  pojawiła się nieszczelność... już wszystko jest ok... dzięki !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij