Bardzo dobre i zdrowe kotleciki, polecam!
Zrobiłam te placki już dwa razy. Mój mąż je uwielbia, mi podchodzą tak sobie. Nie wiem, co robię źle, ale po smażeniu są nadal trochę surowe w środku (długo smaże, aż robią się ciemnobrązowe).
Nie wyszła mi taka jasna jak na zdjęciach alidy, trochę ciemniejsza w środku, bez zakalca, ale jakoś dziwnie wilgotna. W smaku pyszna. Miksuje się błyskawicznie, trochę trzeba czekać na upieczenie, ale i tak na przyjazd niespodziewanych gości zdążyłam ;)
Chlebek przepyszniasty!! Nie czuć w nim dyni, z resztą dynia jest z reguły "neutralna", tu też. Sprężysty, cudny.
Wyrabiałam w automacie, piekłam w dużej keksówce w 200 stopniach ok. 45 minut.
Rogaliki zrobiłam i są PYSZNE!!! Polecam robić je z marmoladą i posypać cukrem pudrem;) zrobiłam kilka rogalików z czekoladą to wypłynęła mi w trakcie pieczenia. Przepis POLECAM!
Sałatkę zrobiłam wg przepisu. Powiedz mi dlaczego warzywa w mojej sałatce są takie miękkie?
Zrobiłam :) naleśniki bardzo dobre. Polecam :)
Zrobiłam. Ciasto nie chciało się w ogóle lepić - trzeba było dodać więcej jogurtu. Farsz dobry ale nie zachwyciły nas te pierożki. Raczej nie wrócę do przepisu.
robco
ja miałem ten sam problem korek sie wysówał ale wterłem recznikiem papierowym korek i szyjke balonu i pomogło po prostu było mokre ale i tak mi sie wysunoł to zalałem woskiem i jest raczej ok taki wysuniety troche
Ale pysznosci
Pyszna!!!!! Wszystkim gościom smakowała!
ja u mnie patrzałem ale zadnej nieszczelnosci nie zauwarzyłem poczekam do jutra i zobacze co bedzie
Właśnie zrobiłam te pastę- robi się ją bardzo szybko, wyszła pyszna!Chyba za długo gotowałam soczewicę ( 20 min), następnym razem dam też mniej wody ( dałam więcej niż w przepisie). Dałam 7 pieczarek, ale średnich. Bardzo polecam to danie!
Zdjęcie zostało usunięte z powodu zgłoszenia łamania praw autorskich - proszę w przyszłości nie kopiować z innych źródeł i wstawiać własne materiały.
u mnie faktycznie obok rurki pojawiła się nieszczelność... już wszystko jest ok... dzięki !