Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dagi007

(2013-10-09 09:38)

Isabell72 - daj znac, jak wyszlo!

Dagi007

(2013-10-09 09:19)

I znowu podobna odpowiedz - to jest "moja" carbonara.

Dagi007

(2013-10-09 09:16)

Isabell72, jest tyle przepisow na bolo, ile kuchni i Mamas w domach wloskich... Inaczej mowiac, nie ma jednego, "prawdziwego" przepisu na bolognese, one wszystkie sa prawdziwe!

Osobiscie nie dodaje ani marchwi, ani selera, bo marchew zbytnio slodzi moj sos, a selera nie lubie. I o.

olusia23

(2013-10-09 08:50)

Lemon curd można wykorzystać na wiele sposobów, świetny jest tak jak zauważyłaś do tartaletek, do naleśników, do kanapek na słodko (np. z chałki), do przekładania ciast/tortów, do deserów np. warstwowych z owocami czy ciasteczek.

Fot. Ganesh, Cytrusek
Cytrusek
6.1k
48
2
Ganesh
frytka

(2013-10-09 08:43)

Jakie mleko w proszku granulowane czy nie ?

MARTA84

(2013-10-09 07:59)

Przepyszne 

frytka

(2013-10-09 07:27)

Zwróciłam uwagę,że do tartaletek ale czy tylko.

frytka

(2013-10-09 07:24)

Do czego stosujesz ten lemon curd .

frytka

(2013-10-09 07:14)

Zrobiłam i powiem szczerze,że pierwszy raz wyszedł mi placek na maślance bez zakalca.Dla mnie trochę za słodki.

jolafasola

(2013-10-09 01:15)

basiaaa, caly czas o tym mysle,isuper,ze moze byc jakas odmiana zurawiny. Ta z dodatkiem pomaranczy robie caly czas. A w przyszlym miesiacu w Stanach obchodzimy Thanksgiving  i nie wyobrazam sobie indyka bez zurawiny. Dzieki tobie bedzie cos nowego.Wyprobuje na pewno. A ty wyprobuj mojej. Do mojego przepisu dodaje sie pomarancze pokrojone w wieksza kostke wraz ze sokiem ,ktory wyplynie podczas krojenia. Pomarancze pozbawiam tej bialej blony,ona nadaje gorzki smak. Zapewniam cie ,ze zurawina z pomaranczami jest super! Po degustacji dam znac. Dziekuje za nowy przepis i serdecznie pozdrawiam.

Eliswie

(2013-10-09 00:25)

Wiorki chyba nalezy wymieszac z bulka tarta? pozdrawiam, Ela

Kamiona

(2013-10-09 00:19)

Ile tej papryki? Pozdrawiam

basiaaa

(2013-10-08 22:32)

jolafasola - tak sobie pomyślałam , że do mojego przepisu można dodać jeszcze sok z pomarańczy .Ciekawe jaki będzie smak?

jolafasola

(2013-10-08 22:15)

Rozyczko, zupa przepyszna! Serdecznie pozdrawiam i dziekuje za super przepis.

olusia23

(2013-10-08 21:08)

Stare przepisy są najczęściej najlepsze, przepis na tę szarlotkę mam właśnie ze starego zeszytu mojej mamy :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij