Nina ja co prawda zawsze piekę osobno z przyzwyczajenia ale jeśli masz termoobieg to takie placki mozesz upiec za jednym razem.
Dzięki Magda za podpowiedź :)
Pozdrawiam :)
Następnym razem rzecz jasna:)
Zawsze robiłam szarlotkę wg przepisu, który jako 13-letnia dziewczynka wyszperałam w jakimś czasopiśmie, ale może już najwyższy czas na zmiany:):):)
Następnym razie zrobię wg. tego przepisu:)
AsiaPak upiecz i koniecznie daj znać czy Ci smakowało, ja uwielbiam te muffiny ;)
Wypróbuję z pewnością. Uwielbiam czarnuszką i to przyciągnęło mnie do tego przepisu.
patrycja1 dziękuję, jak ja tęsknie za latem i takimi grillowymi ucztami ;)
Dajanka zapewniam, że jest pyszna, zachęcam do skorzystania z przepisu :)
Widziałam dzisiaj w sklepie marchew zasmażaną w słoiku.Natychmiast musiałam sprawdzić na WŻ czy nie ma takiego przepisu.Czy taka marchew nadaje się do zasmażania?Pewnie tak,ale wolałabym się upewnić.
Jesli ja zrobie na obiad czy bedzie dobra jeszcze na kolacje,chodzi mi oto czy mozna ja odgrzewac?
Dostałam ślinotoku, bardzo apetycznie podane
.
jolafasola - widzę ,że polubiłaś moje przepisy.
Zrób żurawinę według mojego przepisu , a ja zrobię ze skórką pomarańczy.
Dziś zrobiłam tę polewę do sernika i muszę powiedzieć, że jest super! Z pewnością będzie to moja ulubiona polewa! Dziękuję za przepis
Piernik wyśmienity. Zrobiłam na standardowej blaszcze 25x40, mimo, że nie doczekałam się odpowiedzi. Piernik jest jak biszkopt delikatny, przełożony wyśmienitym kremem i wkładką. POLECAM! Swięta tuż tuż