Albo "zebrzątko" - o ile w ogóle takie określenie istnieje :D
Barszczyk rewelacja :) szybki i tani !!!
tylko po co...
Witam,zaciekawił mnie przepis ponieważ mamy dużo winogronu, proszę powiedzieć z czym to się później je?
Chyba się skuszę i spróbuję zrobić. W końcu śliwki w occie są pyszne. Dzięki za przepis.
Witam ! Pasztety robię bardzo rzadko , zawsze piekłam zaraz po zrobieniu teraz chcę wypróbować sposób ewiś i zamrozić jeszcze nie upieczony stąd pytanie czy wystarczy lekkie rozmrożenie ? trzeba wtedy piec dłużej ? Dziękuję za odp .
Dziękuję za odpowiedź wypróbuje już niedługo tylko z gruszkami.
Xavierka nie wiem co mogło być tego przyczyną, ja zwykle tez daję zimne mleko.... A śliwki układałaś skórka do spodu? Upiekłaś drugie? Udało sie tym razem?
Piękna :)
Raczej zeberka .. droga Wkn , taka na moje rozpoznanie tygodniowa . Na zebrę musimy poczekać jakieś 6 miesięcy ..
.
Sałatka bardzo dobra.Ja wszystko wymieszałam :)
Po jakim czasie grzyby są gotowe-ukiszone?
skusiłam się na zrobienie tego ciasta i nie żałuję :) bardzo dobre w smaku i mniej kłopotliwe niż inne drożdżowe, które trzeba wyrabiać :) syp syp, 1h, mieszu mieszu, chop do blaszki, do pieca i gotowe :):)
Otóż to Bahati.Święta nie są dla naszych brzuchów,ale nie każdy ma taką świadomość i bywają wyższe priorytety
Witam basiaaa, czy testowalas ten przepis? Interesuje mnie ,jak dlugo takie rzodkiewki mozna przechowac w sloiczkach,poniewaz z opisu wynika,ze sloikow juz sie nie pasteryzuje.