Ciasto wyszlo bardzo dobre w smaku. Zamiast budyniu smietankowego uzylam czekoladowego (taki mialam w domu). Krem i polewa wyszla doskonala.
1/4 szklanki octu
1 1/2 szklanki octu
Nie rozumiem!!! Popraw proszę, ile tego octu?
Też taką bardzo lubię :)
Ciasto wyszlo wspaniale. Zrobilam na urodziny dziecka. Dziecia bardzo smakowalo i rodzica zreszta tez.
Łoj tam, łoj tam - głupio było w silikonowych rękawiczkach kleić te kasztanowe ludki :D
Motyl .. trochę przerażony ,że już zima puka , czółka - różki super
. Jednak moja uwagę przykłuwają .. paznokcie to też dla Nas ?
ciasto rewelacja znika w mgnieniu oka
Do babek daje się zwykle pół kostki margaryny i opakowanie proszku na 1kg mąki.
Pyszna! Zrobiłam dzisiaj :) Polecam niezdecydowanym :)
Trochę pracochłonne ale wrzucam w ulubione. Dzięki za przepis.
niqa Dziękuję za opinię.
Pierwszy raz w życiu robiłam ciasto drożdżowe i.. się udało!!!!bylo tak pyszne ze od razu zjedlismy pół, a reszta na drugi dzień tez zniknęła w mgnieniu oka, robiłam wszystko dokładnie wg przepisu, a dziś już drugi raz robię i właśnie się piecze:) Polecam i dziękuje za przepis:)
Bardzo, bardzo smaczna, Dzięki za przepis.
prosto,szybko i smacznie.....
ale apetyczne...chyba zgłodniałam ...