Witam :)
Jak Pani to robi, że biszkopt wychodzi taki piękny i puszysty?
Zrobiłem dokładnie wg przepisu, ale wyszedł płaski :(
Blacha wielkości 24*36 cm.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)
Ja ostatnio do swoich ( http://www.wielkiezarcie.com/recipe1141.html ) dodałam pokruszonej fety i mięty. Bardzo Polecam. Dziewczyny polecały też gałkę muszkatołową, natkę pietruszki, zioła prowansalskie. Jednym słowem co kto lubi
.
Dziękuję Ewo za skorzystanie z przepisu. Pozdrawiam
Fajnie, że smakuje- ładne zdjęcie - dziękuję i pozdrawiam
Dzisiaj i ja upiekłam poduszeczki i muszę przyznać, że są pyszne , na jutro jak znalazł do porannej kawusi .Zrobiłam z nadzieniem jabłkowym , mniam, mniam.Dziękuję za przepis i polecam wszystkim te poduszeczki.
Dziś zostałam uraczona całą siatą pigwy ,więc w sobotę będę robiła tą galaretkę:)
Ja proponuję odlać trochę wina, podgrzać je i w nim rozpuścić cukier, ostudzić i wlać do gąsiorka. Tym sposobem nie rozrzedzimy wina, a tylko osłodzimy zbyt wytrawne.
Zuzanno, z podanych składników wychodzi wino półwytrawne. Jesli chcesz mieć bardziej słodkie, wtedy po ostatnim obciągu wina można dodać cukier kryształ, bez wody. Po wymieszaniu cukru rozlewa się do butelek. Od tego czasu musi jeszcze leżakować co najmniej 2 tygodnie.
Aguś ! A ja tak '' cuś '' czułam ... kombinujesz coś z moich recepturek . Jak zawsze super wyszło z .. piekarnika
. Pozdrawiam .
Witam ,jabłka pychota Polecam
Sama też się skusiłam na zrobienie i to 2 razy :) Teraz mam duuuużo powideł :):)
Ten przepis wypróbowało w ostatnich dniach pół mojej rodziny - wszyscy zachwyceni :)
Super przepis- jeszcze raz dzięki stokrotne :)
Koniecznie muszę wypróbować :) W końcu to Madziorka poleca :D:D
Placuszki wyśmienite,szczególnie te z dzemem!!!
Oczywiście że daję 20 ziaren do zalewy:)Ale skleroza to moja siostra cioteczna, już poprawiam:)
Skusiłam się i ja na podusie.Powiem jedno cud ,miód i orzeszki.Zrobiłam z podwójnej porcji wyszła mi pełna micha .Dzięki megi za kolejny przepis.A to moje poduszeczki