Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

irka

(2013-10-02 18:22)

zachęcona wszystkimi pozytywnymi komentarzami i apetycznymi zdjęciami robię to powidło.. i mam pytanie: czy powidło z połowy porcji (1,5 kg śliwek bez pestek) należy gotować też 3 godziny czy krócej? będę bardzo wdzięczna za radę i oczywiście doniosę jak wyszło:)

jannaj

(2013-10-02 17:15)

Naprawdę smaczna i szybka. Polecam.

olkasiek

(2013-10-02 17:07)

Placuch super!!! Ja zrobiłam z samych jabłek ale dodałam ciut cynamonu w domu nazwaliśmy je chwilowe bo tylko tyle były na stole. Dzięki za przepis!!!!

mont4

(2013-10-02 16:44)

dobrze się zapowiada ale czy tak smakuje? ja myśle że jest bardzo dobry

 

0
0
0
gabigold

(2013-10-02 16:30)

 pomidory i adwocat,aż trzeba spróbować:)

basia19

(2013-10-02 16:23)

Mam głupie pytanie, ale muszę zapytać. Chodzi mi o kolejność wykonywanych czynności, Czy rzeczywiście do utartego masła dodać najpierw ubitą pianę z białek, a dopiero potem mąkę itd.?
Z doświadczenia wiem że pianę dodaje się na sam koniec żeby nie opadła, może tu jest to obojętne? 

Wkn

(2013-10-02 15:59)

Placki - zrób z niego placki pankracki :)

Ten rudy psi pyszczek musiał należeć do tego samego właściciela co koniowate  - nie odstępował pana i brony na krok :)

kroopeczka

(2013-10-02 15:46)

Robiłam te półksiężyce już z milion razy i zawsze wychodzi zakalec. :(

cyfra1994

(2013-10-02 15:45)

Poduszeczki są przepyszne, zrobiłam od razu z 1 kg  mąki co się będę rozdrabniać, myślę. Warto było ciasto mięciutkie i delikatne. Farsz miałam serowy a drugi jabłka z cynamonem , zrobiłam tak jak mi pisałaś.Przepis warty polecenia powinien mieć gwiazdkę i co jest najważniejsze te podusie robi się wręcz expresowo.

agnieszka369

(2013-10-02 15:25)

Pyszna! To najlepsza zupa -krem jaką ostatnio jadłam :)

Mama - Różyczki

(2013-10-02 15:15)

Cudna fotorelacja, konie piękne, dzieciaki super , a ta mała jasnowłosa , to pracowita jak mamusia:)

Mam jeszcze pytanko, ten smutny psi pyszczek , to ma właściciela?

To pyrki mojej mamy:)

Ten największy waży 1 kg,30 dag, zastanawiam się co z nich zrobić:)

Zuzanna248

(2013-10-02 14:59)

Będę robić w niedługim czasie, a o efektach napiszę. Dzięki za udostępnienie przepisu. Pozdrawiam.

Zuzanna248

(2013-10-02 14:58)

Bardzo dziękuję, już dojrzałam przepis. Spróbuję z pewnością zrobić.

ewa83

(2013-10-02 14:53)

No i bułeczki zrobione no i zjedzone ze smakiem. Rodzince smakowało. Na pewno będę wracać do przepisu, pozdrawiam

pekatka

(2013-10-02 14:29)

zrobiłam dziś tą zupkę, wyszła pyyyszna, nie dodałam jedynie śmietany, pozdrawiam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij