Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alunia01

(2013-09-29 23:35)

ciasto jest wspaniałe . Smak i wygląd rewelacja. Moja znajoma stwierdziła że tym ciastem bardzo podniosłam jej poprzeczkę a gotuje i piecze super.Dzięki za przepis       

makusia

(2013-09-29 23:07)

Na pewno będzie smacznie;)

Wkn

(2013-09-29 22:53)

Dzieci i makarony - to połączenie, o którym można by książki pisać. Jedne chcą jeść tylko jeden kształt makaronu, inne jak mali wynalazcy poszukują wciąż nowych doznać wzrokowych. Ja dziś odkryłam makaron Barilli w kształce podłużnych muszli - śmieszny jest - jutro gotowanie do pulpetów z sosem - pewnie będzie pyszny :)

makusia

(2013-09-29 22:50)

Warto odkopać Zuzanno, jest bardzo smaczne, spotkałam wersje z serkiem waniliowym, jak dla nas za słodkie, więc zrobiłam ze zwykłym :)

makusia

(2013-09-29 22:48)

Uwielbiamy go, a Zuza jadła by na okrągło literki:) 

Wkn

(2013-09-29 22:43)

Widzę, że też czasem kupujesz makaron mega świdry - dzieci bardzo go lubią :)

Zuzanna248

(2013-09-29 22:35)

mam też gdzieś przepis na takie ciasto, muszę go odkopać, a piekłam je już dość dawno temu i pamiętam, że smakowało

makusia

(2013-09-29 22:28)

Lubię kusić, dzięki:)

Wkn

(2013-09-29 22:12)

Jesień pełną gębą i dojrzała kapusta aż prosi się o szatkowanie na colesława :) Czas przeprosić się z tym niezniszczalnym smakiem. Kusisz :)

Wkn

(2013-09-29 21:07)

Nie mam pojęcia, jak czyta się nazwę tego dania, ale zapowiada się pysznie.

megi65

(2013-09-29 20:04)

Paola ! Cieszę się , że smakowało , to miało być  w zamyśle takie małe co nieco ale chyba przepis '' skoryguję '' na 550 g mąki . Maślanka  hmm .. lepiej zamienić na gęsty jogurt . Pozdrawiam )))

bc !  Piękne podusie , ale zdolna z Ciebie dziewczynka ... fiuu fiuu .  Dobrze ,że wspomniałaś dopiszę o wyrastaniu ciasteczek .  Pozdrawiam ))

Jolafasola  ! Użycie proszku miało jeden cel : miało być pysznie , krucho i długo świeżo .Tak jak edyta wspomniała użycie drożdży nie wyklucza proszku do pieczenia . Osobiście się o tym przekonałam piekąc pyszne rogaliki  z ciasta drożdżowo - proszkowego naszej koleżanki z WZ. Pozdrawiam ))

ulla*

(2013-09-29 19:50)

Pyszności!!!

basia19

(2013-09-29 19:26)

Też dałam Winiary.

natka wz

(2013-09-29 19:23)

Z powodów technicznych nie mogłam wcześniej odpisać, za co przepraszam. A to okrągłe, to jest mała bułka, jaką można kupić w moich stronach. Taka wersja dania bez ziemniaków, czy innego składnika. Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij