ciasto jest wspaniałe . Smak i wygląd rewelacja. Moja znajoma stwierdziła że tym ciastem bardzo podniosłam jej poprzeczkę a gotuje i piecze super.Dzięki za przepis
Na pewno będzie smacznie;)
Dzieci i makarony - to połączenie, o którym można by książki pisać. Jedne chcą jeść tylko jeden kształt makaronu, inne jak mali wynalazcy poszukują wciąż nowych doznać wzrokowych. Ja dziś odkryłam makaron Barilli w kształce podłużnych muszli - śmieszny jest - jutro gotowanie do pulpetów z sosem - pewnie będzie pyszny :)
Warto odkopać Zuzanno, jest bardzo smaczne, spotkałam wersje z serkiem waniliowym, jak dla nas za słodkie, więc zrobiłam ze zwykłym :)
Uwielbiamy go, a Zuza jadła by na okrągło literki:)
Widzę, że też czasem kupujesz makaron mega świdry - dzieci bardzo go lubią :)
mam też gdzieś przepis na takie ciasto, muszę go odkopać, a piekłam je już dość dawno temu i pamiętam, że smakowało
Lubię kusić, dzięki:)
Jesień pełną gębą i dojrzała kapusta aż prosi się o szatkowanie na colesława :) Czas przeprosić się z tym niezniszczalnym smakiem. Kusisz :)
Nie mam pojęcia, jak czyta się nazwę tego dania, ale zapowiada się pysznie.
Przepyszna !!!
Paola ! Cieszę się , że smakowało , to miało być w zamyśle takie małe co nieco ale chyba przepis '' skoryguję '' na 550 g mąki
. Maślanka hmm .. lepiej zamienić na gęsty jogurt . Pozdrawiam )))
bc ! Piękne podusie , ale zdolna z Ciebie dziewczynka ... fiuu fiuu
. Dobrze ,że wspomniałaś dopiszę o wyrastaniu ciasteczek . Pozdrawiam ))
Jolafasola ! Użycie proszku miało jeden cel : miało być pysznie , krucho i długo świeżo
.Tak jak edyta wspomniała użycie drożdży nie wyklucza proszku do pieczenia . Osobiście się o tym przekonałam piekąc pyszne rogaliki z ciasta drożdżowo - proszkowego naszej koleżanki z WZ. Pozdrawiam ))
Pyszności!!!
Też dałam Winiary.
Z powodów technicznych nie mogłam wcześniej odpisać, za co przepraszam. A to okrągłe, to jest mała bułka, jaką można kupić w moich stronach. Taka wersja dania bez ziemniaków, czy innego składnika. Pozdrawiam.