Wiele tu identycznych przepisów na marchewkową pyszność. Piekłam wczoraj z identycznego przepisu, tylko tam mieszało się najpierw jajka z cukrem, potem mąka i olej. Poza tym składniki w identycznych proporcjach. Ponieważ nie zapisałam przepisu a na ten właśnie trafiłam mogę powiedzieć że ciacho pyszniutkie. Nie miałam sody więc dałam tylko proszek. Mąka mi się skończyła więc małą część zastąpiłam kartoflanką. Jak zwykle wydawało mi się, że ciasto jest niedopieczone i piekłam za długo . Z czystym sumieniem mogę polecić i zapisuję do ulubionych. Mojej teściowej, której mąz zaniósł kilka kawałków do szpitala też bardzo zasmakowało więc dziś musiałam zrobić powtórkę, a za chwilę piekę kolejne na Bal Jesienny do świetlicy w szkole moich córek.
Na które nadzienie? Bo link do musu dyniowego jest podany - wystarczy kliknąć.
a gdzie znajde przepis na te nadzienie??
olej strzela jak cholera. poza tym sa ok ale lepirj ugotowac jak usmazycv.
paczuszka droższy suchych 7g teoretycznie wystarcza na 500g mąki - i tyle bym wsypała
Bardzo lubię placki z cukinii i często smażę, tylko najbardziej mi smakują na słodko ze śmietaną odrobiną cukru i szczyptą cynamonu
Kisiel jest gotowany na znacznie mniejszej ilości wody niż w przepisie, jeżeli poczekasz aż masa będzie całkowicie zimna to z pewnością nie wypłynie. na zdjęciu masa kisielowa jest tylko wybrzuszona, niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia w przekroju, postaram się przy następnej okazji to nadrobić.
Niestety dla mnie bez szału. Już więcej nie powrócę do tego przepisu.
Aniu dziękuje Ci bardzo za moderowanie mojego przepisu, niestety mam teraz inny link bo miałam pewne problemy. Pozdrawiam wszystkich miłośników prostego jedzonka.
Basiu, nie wiem jaki budyń dodałaś, my kupujemy Winiary i jest bardzo dobry.Twój torcik wygląda rewelacyjnie i krem też pięknie, wygląda :)Pozdrawiam.
Pycha!!!:)
Bardzo dobre polecam!!:)
Bardzo dobry polecam!!!:)