Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
asieksza

(2013-09-29 17:51)

Wiele tu identycznych przepisów na marchewkową pyszność. Piekłam wczoraj z identycznego przepisu, tylko tam mieszało się najpierw jajka z cukrem, potem mąka i olej. Poza tym składniki w identycznych proporcjach. Ponieważ nie zapisałam przepisu a na ten właśnie trafiłam mogę powiedzieć że ciacho pyszniutkie. Nie miałam sody więc dałam tylko proszek. Mąka mi się skończyła więc małą część zastąpiłam kartoflanką. Jak zwykle wydawało mi się, że ciasto jest niedopieczone i piekłam za długo . Z czystym sumieniem mogę polecić i zapisuję do ulubionych. Mojej teściowej, której mąz zaniósł kilka kawałków do szpitala też bardzo zasmakowało więc dziś musiałam zrobić powtórkę, a za chwilę piekę kolejne na Bal Jesienny do świetlicy w szkole moich córek.

Wkn

(2013-09-29 17:41)

Na które nadzienie? Bo link do musu dyniowego jest podany - wystarczy kliknąć.

wiolek00

(2013-09-29 17:38)

a gdzie znajde przepis na te nadzienie??

lidadida

(2013-09-29 17:25)

olej strzela jak cholera. poza tym sa ok ale lepirj ugotowac jak usmazycv.

Fot. Wkn, Chałka
Chałka
126k
1.2k
193
Wkn
Wkn

(2013-09-29 17:21)

paczuszka droższy suchych 7g teoretycznie wystarcza na 500g mąki - i tyle bym wsypała

w jesiennym stroju

(2013-09-29 17:12)

Bardzo lubię placki z cukinii i często smażę, tylko najbardziej mi smakują na słodko ze śmietaną odrobiną cukru i szczyptą cynamonu

Fot. Wkn, Chałka
Chałka
126k
1.2k
193
Wkn
kathy_00

(2013-09-29 17:09)

jaki jest przelicznik drozdzy swiezych do suchych?

bettinka

(2013-09-29 16:58)

Kisiel jest gotowany na znacznie mniejszej ilości wody niż w przepisie, jeżeli poczekasz aż masa będzie całkowicie zimna to z pewnością nie wypłynie. na zdjęciu masa kisielowa jest tylko wybrzuszona, niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia w przekroju, postaram się przy następnej okazji to nadrobić.

Kokosanka83

(2013-09-29 16:51)

Niestety dla mnie bez szału. Już więcej nie powrócę do tego przepisu.

Mama - Różyczki

(2013-09-29 15:38)

Następna porcja marynowanych podgrzybków z wczorajszego zbioru:)

pszczólka-22

(2013-09-29 15:18)

Aniu dziękuje Ci bardzo za moderowanie mojego przepisu, niestety mam teraz inny link bo miałam pewne problemy. Pozdrawiam wszystkich miłośników prostego jedzonka.

Mama - Różyczki

(2013-09-29 15:10)

Basiu, nie wiem jaki budyń dodałaś, my kupujemy Winiary i jest bardzo dobry.Twój torcik wygląda rewelacyjnie i krem też pięknie, wygląda :)Pozdrawiam.

Aniusia267

(2013-09-29 15:06)

Pycha!!!:)

Aniusia267

(2013-09-29 15:05)

Bardzo dobre polecam!!:)

Aniusia267

(2013-09-29 15:00)

Bardzo dobry polecam!!!:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij