Oj tak tak ale jestem bardzo zadowolona z degustacji.Bardzo dobre oplacilo sie troche poczekac.Dzieki .Pozdrawiam.Zycze milego tygodnia.
Dziękuję megi
Przepis powedrowal do mojej synowej,ktora po sprobowaniu stwierdzila ze to najlepsza szynka jaka jadla.Bede musiala pozyczyc jej szynkowaru.Niestety tu nie mozna dostac.Czekam ze ktos ze znajomych przyjedzie z Polski I mi przywiezie.Polecam wszystki ten przepis.maria
Zrobiłem tę sałatkę. Mimo, że lubię kwaśną marynatę, ta okazała się tak kwaśna, że trzepało mną przez następną godzinę :) Drugą porcję zrobiłem zmieniając proporcję. Zmniejszyłem ocet do 1 szklanki. Dodałem pół łyżki cukru i jest lepiej. Sałatka teraz jest rewelacja. Wiem, że to kwestia upodobań smakowych, ale ...
Aguś ! Wszystko widać .. :)) zdolna z Ciebie dziewczynka..
to musi być pyszne! Będzie na obiad we wtorek bo na jutro już mam plany ;)
lecą do ulubionych!
PRZEPYSZNE !! robie rózne rodzaje z cukini, z kabaczka, ziemniaków ale te są dla mnie genialne :) Pozdrawiam
Agusiu ! Ty wielka '' cukiernico '' ostrzegałam trzeba czekać pod lodówką i palce zagryzać
. Tak na serio śmiało możesz zrobić swój biszkoptowy spód ew. wyłożyć biszkopcikami ( tak miało być w początkowym zamyśle ) . Pozdrawiam . Tak na uszko powiem Tobie już mi po głowie lata kolejne ciasto
.
Paulino nie wiem jak długo bo tego jeszcze nie przetestowałam,u mnie znika dość szybko.Może stać gdzie chcesz z tym,że pamiętaj iż przed podaniem trzeba butelką dobrze wstrząsnąć aby składniki się połączyły.
Martak ..całe życie się uczymy ..a sztuki kulinarnej dłużej
. Zamiast pochopnie wyrzucać ciasto , warto było spróbować i usmażyć , jak niezjadliwe wtedy zrezygnować z dalszego pieczenia . Poza tym nawet , rozwarstwione masy są do uratowania ..A swoja drogą racuch to nie homar i dziura w domowym budżecie niewielka . Na pocieszenie aby nie wyjść na '' mądralińską '' przed paroma dniami całe ciasto ( składniki , czas i .. prąd ) wylądowało w śmietniku niestety
ale co tam .. nie zniechęcam się , wiem gdzie był błąd i ..tworze dalej .. ) Pozdrawiam i powodzenia w kuchni
Bardzo ciekawy ten przepis, dodaję do ulubionych,o efektach napiszę,pozdrawiam
Jak długo może stac taka nalewka? Musi stać w lodówce czy może w barku?