Wyśmienite!
Zrobilam po raz pierwszy I napewno nie ostatni.Szynka super zrobilam wieprzowa z kawalow wieprzowiny jak na gulasz/dosyc duze kawalki/Obilam lekko tl;uczkiem .Potem krok po kroku jak w przepisie I efekt koncowy to usmiech na twarzy meza ,czyli to jest to .Chyba bede usiala postarac sie o jeszcze jeden szynkowar,bo chyba nie bede juz kupowac SZYNKOPODOBNYCH wyrobow.Pozdrawiam autorke przepisu .Maria
A jednak czekałam do sezonu na dynię - było warto. To nie zapiekanko, to poezja. Polecam bardzo przepis. Pracochłonny ale warto. Dzięki za niego.
Pyszny placek
POLECAM!!!
PYYYCHA
dzieki Izma73 tez sprobuje z tym cukrem. ciesze sie ze podpasowala ci ta kruszonka.tez ja bardzo lubie:)
Właśnie robię zawijasy,karkówka raczej nie nadaje się do takiego nadzienia.Przez błonki rozbitego mięsa,farsz wypływa.I wogóle pieczarek i sera jest chyba za dużo do 1,5kg karczku.Ciekawe,jak będzie smakowało.....
Coś wspaniałego. Nawet mój tata, który podchodzi sceptycznie do "nowości", jadł aż mu się uszy trzęsły!:)
Piękne ciasteczka, a gdzie można kupić lukier w tubie? Chyba to nie z super marketu?
pycha !! trzymałam tylko ok 4 godzin i wystarczyło:)
Ja zrobiłam od razu podwójną porcję ;) i to był dobry pomysł, bo znikają w mig ;P Bardzo delikatne, zgadzam się, że ciasto wyszło bardziej jak półfrancuskie niż kruche. Rozpływają się wustach.
Też robię dzisiaj gołąbki,ale tradycyjne,takie widzę pierwszy raz,może kiedyś wypróbuję.
Robię sałateczkę od razu z podwójnej porcji,niema się co rozdrabniać,za szybko znika!!!