Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ksenia

(2013-09-21 16:44)

Wyśmienite!

mary50

(2013-09-21 16:31)

Zrobilam po raz pierwszy I napewno nie ostatni.Szynka super zrobilam wieprzowa z kawalow wieprzowiny jak na gulasz/dosyc duze kawalki/Obilam lekko tl;uczkiem .Potem krok po kroku jak w przepisie I efekt koncowy to usmiech na twarzy meza ,czyli to jest to .Chyba bede usiala postarac sie o jeszcze jeden szynkowar,bo chyba nie bede juz kupowac SZYNKOPODOBNYCH wyrobow.Pozdrawiam autorke przepisu .Maria

Dżanina Fonda

(2013-09-21 16:20)

Dżanina Fonda

(2013-09-21 16:18)

A jednak czekałam do sezonu na dynię - było warto. To nie zapiekanko, to poezja. Polecam bardzo przepis. Pracochłonny ale warto. Dzięki za niego.

Mloda

(2013-09-21 16:09)

Bardzo dobra zapiekanka:)

Pozdrawiam autorkę!

danad

(2013-09-21 15:59)

Pyszny placek POLECAM!!!

ja50tka

(2013-09-21 15:42)

PYYYCHA

madziorek

(2013-09-21 15:42)

dzieki Izma73 tez sprobuje z tym cukrem. ciesze sie ze podpasowala ci ta kruszonka.tez ja bardzo lubie:)

Beamar53

(2013-09-21 15:39)

Właśnie robię zawijasy,karkówka raczej nie nadaje się do takiego nadzienia.Przez błonki rozbitego mięsa,farsz wypływa.I wogóle pieczarek i sera jest chyba za dużo do 1,5kg karczku.Ciekawe,jak będzie smakowało.....

strozynka

(2013-09-21 15:13)

Coś wspaniałego. Nawet mój tata, który podchodzi sceptycznie do "nowości", jadł aż mu się uszy trzęsły!:)

basia19

(2013-09-21 14:39)

Piękne ciasteczka, a gdzie można kupić lukier w tubie? Chyba to nie z super marketu?

sylwia06

(2013-09-21 13:36)

pycha !! trzymałam tylko ok 4 godzin i wystarczyło:)

suzantropi

(2013-09-21 13:15)

Ja zrobiłam od razu podwójną porcję ;) i to był dobry pomysł, bo znikają w mig ;P Bardzo delikatne, zgadzam się, że ciasto wyszło bardziej jak półfrancuskie niż kruche. Rozpływają się  wustach.

Izma73

(2013-09-21 13:01)

Też robię dzisiaj gołąbki,ale tradycyjne,takie widzę pierwszy raz,może kiedyś wypróbuję.

Izma73

(2013-09-21 12:53)

Robię sałateczkę od razu z podwójnej porcji,niema się co rozdrabniać,za szybko znika!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij