Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bogdzia

(2013-09-21 12:52)

Już gołąbki nakarmione kartoflami i kaszą siedzą w piekarniku. A jak tam z nimi, to dam znać

milkyway

(2013-09-21 10:23)

Dziękuję za odpowiedź :) zabieram się za przygotowania! Mam nadzieję że się uda :)

makusia

(2013-09-21 09:53)

Aż mi zapachniało szarlotką, mniami:))

asiak287

(2013-09-21 09:49)

Pyszne danie, jedyne które smakowało wszystkim domownikom. Moje małe dziewczynki, które nie cierpią szpinaku zajaday się tym daniem, mój teść, który nienawidzi szpinaku zajadał się ze smakiem i sam był w szoku, że je coś w czym jest szpinak i nawet poprosił mnie o przepis, żeby mu żonka mogła takie danie zrobić. POLECAM!!!

vilantka

(2013-09-21 09:29)

Gosiu babeczka jest przepyszna. W ulubionych od dawna, ale jakoś nie było okazji żeby ją zrobić, aż tu mężowi się słodkości zachciało. Szybciutko się robi a w smaku jest delikatna, puszysta i wilgotna. Na niedzielę zrobię jeszcze raz. Pozdrawiam:)

Ann93

(2013-09-21 08:29)

Zgadzam się z Anulką, a frytki wrzucam do ulubionych :)

lilma

(2013-09-21 07:41)

Rewelacyjne ciasto. Polecam!

pandora

(2013-09-21 07:13)

Bardzo proste w przygotowaniu, zostawiłam w piekarniku wychodząc do pracy i obiad sam się zrobił;) Do zalewy nie dodałam w ogóle ostrej papryki, bojąc się, że najmłodszy stołownik będzie wybrzydzał (5 lat; nie wie toto, co dobre), ale brakowało mi tego składnika, żeby zrównoważyć cukier. Bardzo smaczne, odrobinę zmodyfikuję zalewę "pod siebie" i będzie ideał. p.

Zośka

(2013-09-21 00:04)

smak jest jak gust, każdy ma swój. Zrobiłam pełny przepis i teraz kombinuję co z tym zrobić, bo nie smakuje ani mnie ani Małżowi. Od razu poleciałam po śledzie, teraz nikt ich nie chce jeść. Dodaję do zup warzywnych na koniec gotowania i...to pasi. Może jeszcze znajdę jakieś zastosowanie, bo przecież nie wyrzucę!

anuuuunia

(2013-09-20 23:33)

Sałatka rewelacja... 

Mloda

(2013-09-20 23:03)

Super, że smakowały, butterfly42. Pozdrowienia dla córeczki;)

Mloda

(2013-09-20 23:00)

Ooo! Jak szybko zabrałaś się do pichcenia!:) Cieszę się, że muffiny smakowały. Życzę smacznego kruchego...;)

graszka

(2013-09-20 22:48)

Właśnie skończyłam jedną porcję na próbę... i powiem jedno rewelacja :) niestety nie miałam budyniu toffi i dodałam o smaku krówki :)

yennefer

(2013-09-20 22:42)

Właśnie się robi. Na dobry początek zabrakło mi zalewy (ilość papryki nieznacznie tylko przekroczyła zalecenia z przepisu, ale może to wina słoików dżemowych. Mniejsze, albo cóś.... ;) ). Nie poddaję się jednak i chłodzę na balkonie drugą zalewę. 

msmet15

(2013-09-20 22:29)

fasolka pyszności! mała modyfikacja: wkroiłam 2 małe cebulki.. dzięki za świetny przepisik:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij