Pyszne drożdżówki. Polecam wszystkim. Ja z pewnością zrobię je nie raz :)
Ani pyszna, ani niesmaczna. Takie sobie danie z makaronem.
Właśnie stygnie. Wygląda obiecująco :) Ciekawe jaki będzie mieć smak.
Raczej zdecydowanie NIE.... nie mrozimy ziemniaków bo są paskudne i ciężkostrawne po rozmrożeniu
Oczywiście powinno być użyć, aż się wstydzę takiego błędu :-)
Witam
Tez zmniejszylam cukier oraz dodaje owoce i za kazdym razem wychodzi super
Dodam,ze czasami sera nie miele jak jest miekki przewwznie te pakowanen po 250,g no i wiecej kakao !!!
U mnie czas pieczenian50 min i za pierwszym razemnsie przypalil
Pychota! ale nie żebym się czepiał, ale smarzone,czy smażone?.
Pozdrawiam
Przepyszny ten kus kus!
Do czego używasz tych pomidorków?
ciasto super palce lizać robiłam to ciasto już kilka razy naprawdę dobre polecam
Witam jaki ma być ten słoiczek miodu, taki jak z dżemu czy mniejszy
Pasztet rewelacja jak powiedział mój degustator("mężuś"). Zrobiłam dwie keksówki jednej już nie ma.Pyszny- jeszcze nie raz zagości na naszym stole.
Przepyszne rogaliki :)))
Witaj!
Własnie zabieram się za robienie konfitury.
Nie wiem tylko z czym podawać taką konfiturę. Z pieczonym mięsem, wędliną, serami???
Pomocy!
![]()
Jeśli dobrze myslę to cukru ma być 1 szklanka czyli 250 ml tak??
Jutro zabieram się za robienie sałatki dam znać jak poszło :D
Pozdrawiam