Szukałam dania z cukinią, ponieważ zostałam obdarowana trzema wielkimi sztukami. Miał być obiad na 2 dni... Nic nie zostało, bo było pyszne. Zjedliśmy z bagietką czosnkową. Chyba jutro skoczę po kiełbaski, to będzie powtórka.
po prostu babka marmurkowa.........
To można nazwać jedynie konfiturką-a po drugie mój mąż jest wrażliwy na pesteczki....robiłam z malin i z porzeczek ale przecierałam na sicie.
To jest zwykła babka ucierana, a nie biszkoptowa, do biszkoptu nie daje się tłuszczu, też taką piekę:)
Dziękuję za odpowiedź, napiszę jakie były wrażenia smakowe.
A nie powinno to raczej trafić na forum a nie do przepisów? Albo może chociaż jakieś zdjęcia ilustrujące proces "twórczy"? Bo pomysł na tort fajny.
Wiem, że zdjęcia są nijakie ale zupa naprawdę jest fantastyczna na upały. I zupełnie nieznana, co zauważyłam też wśród koleżanek.
Aaaaa to u mnie przyjeżdżają osobne samochody po każdy worek i oby tak dalej :)
Bardzo smaczne, jak to wszystkie ciasta z miodem:)
Na pewno pyszne, zwłaszcza zimą do herbatki, ale ... Twój przepis to raczej dżem, marmolada, przecier, ale nie konfitura. Konfitury to owoce całe lub pokrojone na kawałki, smażone w syropie cukrowym i na pewno nie zawierają żadnych cukrów żelujących.
Koleżance z pracy bardzo smakowało- nawet przypomniało jej to trochę wigilijną moczkę:)
Lucynko surowe jajka oczywiście.... pozdrówka i życzę smacznego
ciekawy przepis:)
agusia040675 one pięknie Ci wyszły , widać że są puszyste i wyglądają smakowicie :)