Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mgronik

(2013-09-18 22:12)

Szukałam dania z cukinią, ponieważ zostałam obdarowana trzema wielkimi sztukami. Miał być obiad na 2 dni... Nic nie zostało, bo było pyszne. Zjedliśmy z bagietką czosnkową. Chyba jutro skoczę po kiełbaski, to będzie powtórka.

kjadwiga50

(2013-09-18 21:30)

po prostu babka marmurkowa.........

kjadwiga50

(2013-09-18 21:26)

To można nazwać jedynie konfiturką-a po drugie mój mąż jest wrażliwy na pesteczki....robiłam z malin i z porzeczek ale przecierałam na sicie.

Mama - Różyczki

(2013-09-18 21:18)

To jest zwykła babka ucierana, a nie biszkoptowa, do biszkoptu nie daje się tłuszczu, też taką piekę:)

Lucyna82

(2013-09-18 20:47)

Dziękuję za odpowiedź, napiszę jakie były wrażenia smakowe.

Dżanina Fonda

(2013-09-18 20:43)

A nie powinno to raczej trafić na forum a nie do przepisów? Albo może chociaż jakieś zdjęcia ilustrujące proces "twórczy"? Bo pomysł na tort fajny.

Dżanina Fonda

(2013-09-18 20:40)

Wiem, że zdjęcia są nijakie ale zupa naprawdę jest fantastyczna na upały. I zupełnie nieznana, co zauważyłam też wśród koleżanek.

Agapis

(2013-09-18 20:38)

Aaaaa to u mnie przyjeżdżają osobne samochody po każdy worek i oby tak dalej :)

justynek52

(2013-09-18 20:01)

Bardzo smaczne, jak to wszystkie ciasta z miodem:)

fidrygalka

(2013-09-18 19:57)

Na pewno pyszne, zwłaszcza zimą do herbatki, ale ... Twój przepis to raczej dżem, marmolada, przecier, ale nie konfitura. Konfitury to owoce całe lub pokrojone na kawałki, smażone w syropie cukrowym i na pewno nie zawierają żadnych cukrów żelujących.

kokarda

(2013-09-18 19:53)

Po 2 latach wracam ponownie do tegoż przepisu ;) 

Ewelinka_inka

(2013-09-18 19:30)

Koleżance z pracy bardzo smakowało- nawet przypomniało jej to trochę wigilijną moczkę:)

renataz36

(2013-09-18 19:07)

Lucynko surowe jajka oczywiście.... pozdrówka i życzę smacznego

Ewelinka_inka

(2013-09-18 19:04)

ciekawy przepis:)

monia7301

(2013-09-18 18:57)

agusia040675 one pięknie Ci wyszły  , widać że są puszyste i wyglądają smakowicie :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij