Dzisiaj zrobione jutro będą jedzone . Śledzie robiłam już parę razy .Polecam
Bułeczki te od jakiegoś czasu czekały w ulubionych,dzisiaj je upiekłam od razu z podwójnej porcji,są przepyszne.Może nie wyglądały tak pięknie ale są pyszne.A oto moje drożdżóweczki
Zrobiłam paprykę wg tego przepisu ,jest pyszna.Polecam
Lekkie , tanie i szybkie. Przepis jak najbardziej na tak ;)
Przepyszne danie :)
Mam zamiar zrobić ten pasztet ale mam jedno pytanie: czy jajka które dodajemy do masy razem z bułką tartą mają być ugotowane czy nie? Dziękuję za szybką odpowiedź?
Rewelacyjne ciasto :) Szybkie i łatwe do zrobienia, polecam wszystkim :)
Karkówka jak marzenie. Przepyszna
Mleko musi być tłuste z butelki lub od krowy, z kartonu się nie nadaje:)
robię te śliweczki już od dawna i podaję do zupy krem z dyni .Komponuje się znakomicie-polecam
Szybkie , proste i pyszne.
Pasztet bardzo dobry. Jarzyny przepuscilam w kuchennym robocie ( male slupki) i wydaje mi sie, ze uzyskalam bardziej scisla konsystencje.Dodalam wiecej galki muszkatalowej ( 2 lyzeczki), bo jak pasztet - to pasztet.
Bardzo dobre są te śliweczki. Ja zamiast papryki zawijam cienkim plasterkiem żółtego sera i na gril lub do piekarnika. Są pyszne na przekąskę powiedzmy do piwka:))
Przepyszne te poledwiczkia tutaj po calej nocy lezakowania w lodowceZapach marynaty jest nieziemski a ten sos - cos niesamowitego.Polecam wszystkim, roboty malo a efekt wspanialy.
a jakie to ma być mleko bo na pewno nie z kartonu