Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

woila

(2013-09-18 10:52)

Czy owsiankę zalewać taką samą ilością wody co mleko? Pytam, bo rano dodając jogurt, wydaje mi się, że może być zbyt płynna - taka zupa - ale może się mylę? Chyba, że płatki wchłoną całą wodę? Rozumiem, że wodę też posolić?

marialeksandra

(2013-09-18 10:43)

Poniższe zdjęcie jest dowodem na absolutnie zaskakujący fakt, że ten chleb wychodzi także na wakacjach, pieczony w prodiżu wbrew wszelkim zasadom sztuki piekarskiej :)

attena07

(2013-09-18 09:32)

Niestety nam to ciasto nie smakowało,ale to kwestia gustu i smaku.

attena07

(2013-09-18 09:27)

Pomysł ciekawy . Mnie smakowały krokiety ,natomiast moi panowie wolą tradycyjne krokiety.

Zuzanna248

(2013-09-18 06:34)

surowy

dag_kasi

(2013-09-18 05:39)

moja mama zachwycona nim, choć w sumie narazie z 4 różne zrobiłam z 3 przepisów, więc zaczynam ;) tylko mi nie chciał rosnąć w lodówce wystawiłam i... znów nic (po 10h!!) upiekłam bez nadziei na efekt a on urósł w piekarniku?! nie znam się, ale jak wypiekałam niewyrośnięty raz to pamietam ze kamień jadlam sama :) nie rozumiem ... o co chodzi?!? 

msmet15

(2013-09-17 22:58)

schabik pyszności... zrobiłam na imprezę urodzinową i goście się zajadali:) dziękuję za super przepisik!

Fot. ajra, Gofry puszyste
Gofry puszyste
175k
1.2k
86
ajra
msmet15

(2013-09-17 22:56)

przepis supcio.. z innych przepisów nie wychodziły nawet w połowie tak pyszne jak z Twojego:) podziękować:)

msmet15

(2013-09-17 22:55)

całkiem smaczna... no i fajna alternatywa na grilla:) dzięki za przepis!

msmet15

(2013-09-17 22:53)

robiłam z sosem meksykańskim.. pyszności.. idealne na romantyczną kolację z mężem:) piękne dzięki za przepis!

msmet15

(2013-09-17 22:51)

proste i smaczne... czego chcieć więcej:)

msmet15

(2013-09-17 22:50)

szybkie, smaczne, zawsze udane:)

msmet15

(2013-09-17 22:49)

dziś zrobiłam muffinki z powyższego przepisu.. wyszło mi 12 pięknie wyrośniętych sztuk:) 3 sztuki z suszonymi śliwkami, 3 z mrożonymi wiśniami, 3 z tafelkiem czekolady i 3 z kakao.. wszystkie pycha, ale mój numer 1 to te ze śliwką!

megi65

(2013-09-17 21:15)

Herbatko ! czosnek to już osobista preferencja  , moje ząbki czosnku są raczej duże i zazwyczaj jeszcze spotykamy się z innymi osobami po surówce  .  

woila

(2013-09-17 20:50)

Mam pytanie może głupie ale chciałam zapytać czy to ma być burak surowy czy ugotowany? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij