Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

wiolka78

(2013-09-17 15:30)

Jednym słowem- PYCHOTKA :)

wirbażka

(2013-09-17 15:18)

Tak do marynaty :)

aldonella

(2013-09-17 15:07)

Ciasto wyszło pyszne,pierwsza wersję zrobiłam z malinami a w niedzielę z jabłkami:)Naprawde szybkie ciasto i równie szybko znika z patery..ha..ha:)))

aldonella

(2013-09-17 15:05)

Nie wiem dlaczego po upieczeniu słabo widoczny jest kolor czerowny w cieście???

agnes118

(2013-09-17 14:53)

Właśnie zrobilam kluseczki i są wyśmienite a do tego banalnie proste i szybkie!!!

andzik.78

(2013-09-17 14:41)

Upiekłam na obiad, bardzo dobry a do tego syty nalesnik. Na pewno będę częściej piekła.

aniakk

(2013-09-17 14:36)

Ciasto jest przepyszne. Świeżutkie rozpływa się w ustach. Pierwsze robiłam z jabłkami, drugie pokusiłam się zrobić z gruszkami i wyszło równie pyszne. Mam tylko małe zastrzeżenie. Do drugiego nie dodałam kisielu do piany z białek, bo z kisielem moim zdaniem pianka jest zbyt twarda i gumowa. dziękuję za przepis

iwett

(2013-09-17 14:28)

Przepis nieścisły! Ile octu - 1/4 czego?. Zalewamy gorącą czy zimną zalewą?

Ja już zrobilam po swojemu ale proszę uzupelnić dla innych. Dodałam jeszcze czosnek, kapary i zioła. Wyszły 3 słoiczki z 2 cukinii. Za parę dni degustacja:))

gitan

(2013-09-17 14:14)

Cały miesiąc segregujemy śmieci w cztery worki i duży kubeł i co ?

Przyjechali panowie i wrzucili wszystko razem,zmieliło czy tam pogniotło i odjechali.

SEGREGOWAĆ CZY NIE?

Mimo wszystko segregujemy dalej,zobaczymy jak będzie w tym miesiącu.

Xavierka

(2013-09-17 14:13)

Racuchy pyszne. Chociaż z braku rabarabu, zrobiłam je z jabłkiem i pysznosci im nie odjełam.

Mama - Różyczki

(2013-09-17 13:58)

Ale apetyczne śledziki:)

anrubi

(2013-09-17 13:41)

... i kolejny raz :) 

Następnym razem będą z przepisu megi65 :)

Fot. basia19, Znakomite
Znakomite
65.2k
1.1k
62
basia19
Agapis

(2013-09-17 13:06)

Czy orzechy kroimy, mielimy czy dajemy całe?  Chyba mnie pomrocznosć jasna dopadła :D:D

Agussia834

(2013-09-17 13:00)

Użyłam formy o wym. 21 x 35cm. Pozdrawiam.

Żan Klod Wam Dam

(2013-09-17 12:54)

Dzięki bardzo

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij