Pyszne
nawet mój 2 letni synuś który nie przepada za ryżem wcinał aż mu się uszy trzęsły :) dziękuję za przepis na stałe zagości w ulubionych
Właśnie zaczynam robić. Jak długo taka cukinia może być przechowywana? Bo może bym zrobila więcej.
chrumkać «o świni: wydać niski, chrapliwy dźwięk»
Jak to się dzieje, że słonecznik chrumka? :D chyba jednak chrupie?
Przepis całkiem ciekawy, a ile dodać tego ketchupu?
Moja Mama często takie robi, moja Babunia też :) Są pyszne!
Bardzo dobre ogóreczki , robię podobne, tylko bez liści selera , wiśni,lubczyku i przyprawy, są pyszne i chrupiące.Mam jeszcze z zeszłego roku, wczoraj otworzyłam kolejną butlę:)
Raczej radziłabym zalać je wodą tak, aby wszystkie były przykryte wodą, nie dokręcać korka do końca i postawić na np. głęboki talerz, bo podczas kiszenia woda będzie się burzyć i wyciekać. Po około tygodniu od kiszenia dokręcić korek i postawić je w chłodniejszym miejscu np. w piwnicy lub spiżarni.
Właśnie zabieram się za te ogórki i zastanawiam się czy zalać je wodą tak jak na zdjęciu, czy też "pod korek" hmm????
malinko nie wiem czy z innych owoców można , ja nie robiłam . Pozdrawiam i życzę smacznego.
jakiej wielkości ma być forma, chodzi o wymiary?
Mi niestety ciasto nie wyszło, krem sie zważył, a ponadto strasznie cieżko jest nasaczyć herbatniki, zrobiłam wersje z krakersami z sezamem i jest rewelacja
Dziękuję za informację ,o nawiewie nic nie wiedziałam:) Pomidorki naprawdę wspaniałe!!!!!!
Bardzo dobra.Zamiast szaczypiorku dodałam bazylię oraz grilowaqną paprykę.
zrobione:) ciasto jest pyszne, jednak tak słodkie i ciężkie,że nie sposób zjeść na raz jednego kawałka:)
Po prostu przepyszne!!!