Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wiola_

(2013-09-17 12:42)

Pyszne nawet mój 2 letni synuś który nie przepada za ryżem wcinał aż mu się uszy trzęsły :) dziękuję za przepis na stałe zagości w ulubionych

iwett

(2013-09-17 12:24)

Właśnie zaczynam robić. Jak długo taka cukinia może być przechowywana? Bo może bym zrobila więcej.

koperek

(2013-09-17 12:20)

chrumkać «o świni: wydać niski, chrapliwy dźwięk»

Jak to się dzieje, że słonecznik chrumka? :D chyba jednak chrupie?

Przepis całkiem ciekawy, a ile dodać tego ketchupu?

Bahati

(2013-09-17 12:20)

Moja Mama często takie robi, moja Babunia też :) Są pyszne!

Mama - Różyczki

(2013-09-17 12:13)

Bardzo dobre ogóreczki , robię podobne, tylko bez liści selera , wiśni,lubczyku i przyprawy, są pyszne i chrupiące.Mam jeszcze z zeszłego roku, wczoraj otworzyłam kolejną butlę:)

lexi27

(2013-09-17 12:03)

Raczej radziłabym zalać je wodą tak, aby wszystkie były przykryte wodą, nie dokręcać korka do końca i postawić na np. głęboki talerz, bo podczas kiszenia woda będzie się burzyć i wyciekać. Po około tygodniu od kiszenia dokręcić korek i postawić je w chłodniejszym miejscu np. w piwnicy lub spiżarni.

Żan Klod Wam Dam

(2013-09-17 11:52)

Właśnie zabieram się za te ogórki i zastanawiam się czy zalać je wodą tak jak na zdjęciu, czy też "pod korek" hmm????

mati2

(2013-09-17 11:42)

malinko nie wiem czy z innych owoców można , ja nie robiłam . Pozdrawiam i życzę smacznego.

justyska35

(2013-09-17 11:33)

jakiej wielkości ma być forma, chodzi o wymiary?

justyska35

(2013-09-17 11:27)

Mi niestety ciasto nie wyszło, krem sie zważył, a ponadto strasznie cieżko jest nasaczyć herbatniki, zrobiłam wersje z krakersami z sezamem i jest rewelacja

milunia

(2013-09-17 11:16)

Dziękuję za informację ,o nawiewie nic nie wiedziałam:) Pomidorki naprawdę wspaniałe!!!!!!

milunia

(2013-09-17 11:08)

Bardzo dobra.Zamiast szaczypiorku dodałam bazylię oraz grilowaqną paprykę.

izulek8

(2013-09-17 11:05)

zrobione:) ciasto jest pyszne, jednak tak słodkie i ciężkie,że nie sposób zjeść na raz jednego kawałka:)

malina_a

(2013-09-17 10:55)

Widząc jak moja mama trudzi się z 3 dniowym gotowaniem powideł, podsunęłam jej ten przepis i....jest zachwycona !!! Dostałam kilka słoiczków nawet :) Garnek czysty, nic nie przywarło a powidła są super :)
Mama zapytała czy z innych owoców też można w ten sposób ??

Emes

(2013-09-17 10:47)

Po prostu przepyszne!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij