Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aggusia35

(2013-09-16 19:08)

Daria bardzo często robię drób w jogurcie i maślance, wieprzowinki nie próbowałam, ale chętnie spróbuje bo już mi się te ptaszyska przejadły :)

bogdzia

(2013-09-16 19:02)

Bardzo smaczne, pozdrawiam

yennefer

(2013-09-16 18:54)

Zrobione, przepis na serową polewę poszedł w świat. Dzięki za przepis!

yennefer

(2013-09-16 18:52)

Ewelinka_inka, dokładnie tak, jak napisałam - musowo z głową. Dla ciekawostki dodam, że moja babcia pieczołowicie wkrawała też do moczki ugotowane warzywa z rybnego bulionu, jednak w końcu zorientowała się, że moczkę z marchewką tylko ona zjada. Ostatecznie stanęło więc na przedstawionej wersji i taką od wielu lat gorliwie praktykujemy.

yennefer

(2013-09-16 18:48)

Słowo honoru, że miałam skończyć na 1 porcji. Niestety, nie udało się. Wczoraj dostałam dorodną cukinię, więc dziś dokupiłam resztę i już kolejny gar radośnie bulgocze. Robię z galaretką morelową i pomarańczową. Pycha!

milkyway

(2013-09-16 18:34)

A mniej więcej z jakich proporcji wykonujesz tę nalewkę? :)

I ilu procentowy spirytus najczęściej używasz?

wiolek00

(2013-09-16 18:12)

daje do ulubionych moze i sie skusze w najblizszym czasie 

Mama - Różyczki

(2013-09-16 18:10)

Megi, ile kucharek , tyle przepisów:)Czasami można się dużo dowiedzieć, bardzo cenie MG, zna się kobitka na kuchni, ale nie zawsze trafia w podniebienia  innych:)

Mama - Różyczki

(2013-09-16 18:08)

Ja robię od kilku lat kotlety schabowe z maślanki i są pyszne i bardzo kruche, dodaję tylko sól i pieprz.Jakoś mi inne przyprawy do tradycyjnego schaboszczaka nie pasują, a przecież uwielbiam cebulę:)

Wyczytałam  w internecie że niektórzy na Wigilię, zanim usmażą karpia, przekładają go plastrami cebuli, no mnie też taki smak karpia nie pasuje absolutnie, ta cebula zabija mi cały smak :) Ja moczę go w mleku, potem myję, solę, lekko panieruję i smażę, taki mi smakuje. Aggusiu, spróbuj kiedyś schaboszczaka z maślanki,tylko z dodatkiem soli i pieprzu, zobaczysz jaki jest smaczny i kruchutki.

Polecam Ci również  nasze skrzydełka z jogurtu, z cebulą, w tym zestawie , absolutnie mi ta cebula nie przeszkadza:)

http://www.wielkiezarcie.com/recipe30774.html

megi65

(2013-09-16 18:01)

malinko ! Na przynętę jak najbardziej .. 3 szt . wystarczą

linka35

(2013-09-16 17:47)

Bardzo dobre ciacho, tylko następnym razem dam trochę mniej cukru. Biszkopt z Twojego Madziu przepisu świetny, będzie u mnie na stałe:)

joana30

(2013-09-16 17:32)

Jola na pewno można :) Mam w domu kwadratową formę o wymiarach 21x21cm i na tą wielkość musiałabyś zrobić raczej z podwójnej ilości składników aby ciasto nie wyszło za niskie. Ewentualnie w keksówce..

malina_a

(2013-09-16 17:31)

No to ja też poczynię wkrótce, ale może z połowy porcji :)

Shanna

(2013-09-16 17:29)

Fajny pomysl dla dzieci. Musze wyprobowac.

Shanna

(2013-09-16 17:28)

Znam to pod nazwa 3 bit. Tylko zamiast krakersow daje same herbatniki. A przy okazji dodam, ze ciasto pyszne I mega kaloryczne:)

 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij