Czy to pyszne ciacho mozna wykonac w formie prostokatnej lub kwadratowej? Mysle,ze tak,ale jaka wielkosc blaszki? Moze ktos probowal.
Zrobine, zjedzone , chwalone!!! Może nie po-świąteczne ale po-urodzinowe. Dodałam także resztki pieczonej cielęcinki. Dla części zjadaczy , zmaiast sosu, skwarki boczkowe. Dziękuję za propozycję.
bardzo proste, szybkie, smaczne danie, pierś soczysta, przepis w ulubionych , na pewno bede próbowala kolejnych wariacji
Pyszna babka ja dziś piekłam i też polecam
Meguś! Ja czuje nosem, że my mamy ze sobą wiele wspólnego:)
Zuzano cebula tylko do marynaty, a później do kosza:)
Agusiu ... dziękuję za miły komentarz ; wiem , że ciasta to Twoja pasja..
Zrobiłam i ja te ogóreczki,degustacja za jakiś czas ,napiszę więc jak nam smakowały
Błyskawiczne i REWELACYJNE
Przepis ten wylądował w ulubionych jak tylko został wstawiony.Wczoraj upiekłam.Dzisiaj była próba.Ciasto bardzo bardzo smaczne.Dziękuję za przepis i polecam.Oto mój placuszek
Zrobiłem ciasto z tego przepisu wraz z sosem. Dodałem salami, szynkę, cebulę, pomidora, ogórka, oraz ser żółty na sam spód. Wypas, pychota ciasto rewelka.
Dorcia ! Intuicyjnie wyczuwałam , że pysznego tworzysz
a jakby do tego kotlecik gigancik agusi to głód nie ma szans .. :))
Hm....Megi, przyznaj się-masz kamerkę w mojej kuchni? dziś zrobiłam praktycznie to samo-zupełnie "na czuja", nie kierując się żadnym przepisem:)