Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

beata66

(2013-09-15 14:43)

Bardzo dobry sos. Obawiam się, że do zimy nie przetrzyma z powodu banalnego. Mój syn go pochłonie zanim jesień się skończy. I chyba zrobię jeszcze ze 2 porcje,co by starczyło do wiosny. Ola mg- dzięki za ten przepis :))

katarzynar

(2013-09-15 14:40)

Cieszę się, że smakuje :) U nas też obowiązkowo co rok musi być :)

beata66

(2013-09-15 14:36)

Zrobiłam z podwójnej porcji. niestety musiałam szybko wynieść słoiczki do piwnicy . Mój syn- fanatyk ketchupu, stwierdził, że to jest tak dobre, że można jeść łyżeczką na śniadanie, obiad i kolację... I wyjadł przez dzionek 3 słoiczki...Dzięki Ekkore za ten przepis :))))

beata66

(2013-09-15 14:32)

Zapewne powtórzę to, co w opiniach innych już czytałam. Bardzo dobra sałatka. Zrobiłam ją ze świeżą papryką, dałam b.dużo natki i szczypiorku. I wszystko smakowało wybornie .

cyfra1994

(2013-09-15 14:28)

Witam mam pytanie czy z innymi owocami truskawka porzeczka itp postępujemy tak samo jak w tym przepisie czy do tych owoców to już inny przepis

ella173

(2013-09-15 14:02)

Ciasto super! Piekłam w wersji ze śliwkami i jeżynami, jedna i druga pyszna!

W odpowiedzi co do blaszki: piekę w blaszce o wymiarach 23x35 cm.

Ola in the kitchen

(2013-09-15 13:47)

Szkoda, że nie wyszło musiałaś niezłe namieszać.

chmurka

(2013-09-15 13:43)

Bardzo dobre kopytka ja dodałam jeszcze 2 lyzki jogurtu,pycha.

Marekkn

(2013-09-15 13:40)

Witaj mam pytanie, które dotyczy ryżu.

Napisałaś Na głębszą patelnię wlewamy troszkę oliwy, wsypujemy ryż i podsmażamy chwilę...
Czy jest to ryż już ugotowany? Czy tylko opłukany w wodzie osączony i wsypany na patelnię?
Pozdrawiam. Marek

Anusia18

(2013-09-15 13:29)

Pychotka   właśnie robię to 3 raz i na tym nie przestane!

megi65

(2013-09-15 13:06)

meggi 173 ! No to sprofanowałam Tobie przepis , bo w Twoim założeniu powinny być ciężkie i zbite   Wybieram wersję puszystą , ciężka muffinka to dla mnie browni .

megi65

(2013-09-15 12:47)

Janeczko ! Idealnie pasuje na 12 szt .. Są naprawdę superaśne , tylko trochę proszku mnie dałam . Polecam 

janeczka669

(2013-09-15 12:43)

Ile muffinek wychodzi z podanych proporcji?

megi65

(2013-09-15 11:48)

Długo szukałam muffinek , takich jak Twoje . Puszyste , leciutkie jak piórko bez posmaku sodki czy proszku . Są rewelacyjne . Dziękuje za przepis  i pozdrawiam

gabigold

(2013-09-15 11:46)

Jak to mówi moja córka,,a kto bogatemu zabroni:), ja bym piekła w takiej blaszce jaką bym miała, spróbować przeciez trzeba 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij