Bardzo dobry sos. Obawiam się, że do zimy nie przetrzyma z powodu banalnego. Mój syn go pochłonie zanim jesień się skończy. I chyba zrobię jeszcze ze 2 porcje,co by starczyło do wiosny. Ola mg- dzięki za ten przepis :))
Cieszę się, że smakuje :) U nas też obowiązkowo co rok musi być :)
Zrobiłam z podwójnej porcji. niestety musiałam szybko wynieść słoiczki do piwnicy
. Mój syn- fanatyk ketchupu, stwierdził, że to jest tak dobre, że można jeść łyżeczką na śniadanie, obiad i kolację... I wyjadł przez dzionek 3 słoiczki...Dzięki Ekkore za ten przepis :))))
Zapewne powtórzę to, co w opiniach innych już czytałam. Bardzo dobra sałatka. Zrobiłam ją ze świeżą papryką, dałam b.dużo natki i szczypiorku. I wszystko smakowało wybornie
.
Witam mam pytanie czy z innymi owocami truskawka porzeczka itp postępujemy tak samo jak w tym przepisie czy do tych owoców to już inny przepis
Ciasto super! Piekłam w wersji ze śliwkami i jeżynami, jedna i druga pyszna!
W odpowiedzi co do blaszki: piekę w blaszce o wymiarach 23x35 cm.
Szkoda, że nie wyszło musiałaś niezłe namieszać.
Bardzo dobre kopytka ja dodałam jeszcze 2 lyzki jogurtu,pycha.
Witaj mam pytanie, które dotyczy ryżu.
Napisałaś Na głębszą patelnię wlewamy troszkę oliwy, wsypujemy ryż i podsmażamy chwilę...
Czy jest to ryż już ugotowany? Czy tylko opłukany w wodzie osączony i wsypany na patelnię?
Pozdrawiam. Marek
Pychotka
właśnie robię to 3 raz i na tym nie przestane!
meggi 173 ! No to sprofanowałam Tobie przepis , bo w Twoim założeniu powinny być ciężkie i zbite
Wybieram wersję puszystą , ciężka muffinka to dla mnie browni .
Janeczko ! Idealnie pasuje na 12 szt .. Są naprawdę superaśne , tylko trochę proszku mnie dałam . Polecam
Ile muffinek wychodzi z podanych proporcji?
Długo szukałam muffinek , takich jak Twoje . Puszyste , leciutkie jak piórko bez posmaku sodki czy proszku . Są rewelacyjne . Dziękuje za przepis i pozdrawiam
Jak to mówi moja córka,,a kto bogatemu zabroni:), ja bym piekła w takiej blaszce jaką bym miała, spróbować przeciez trzeba