Bardzo dobry!
o dzieki za uwagę już ją dodaję. Ja dałam jedną cebulę. A proporcje to już jak kto lubi i ile nazbiera grzybów;) ja robiłam na oko myślę że już obgotowanych grzybów było z 40 dag
Przepyszne
baardzo pyszne, dzisiaj pieczone
cebuli nie ma w składnikach, ile należy jej dodać? jaka proporcja grzybów do makaronu?
Flaczki od roku goszczą na mym stole raz w miesiącu.Wszyscy domownicy chwalą te danie .Dodaje nieco przypraw i zasmażkę.POLECAM
Smaczna roladka , szybka w wykonaniu i nie droga.Zrobiona , zjedzona.Nie mogę zdjęcia wstawić - brak aparatu fotograficznego.
Mamy sezon jabłek , więc roladka idealna .
Dziękuję za przepis.
Ciasto zrobione i powiem tak pięknie się prezentuje z powodzeniem zastępuje tort upiekłam go na mamy urodziny.Ja zrobiłam go na troszkę większej tortownicy 22 średnicy ciasto zrobiłam z dwóch porcji masy białej zrobiłam tyle samo a na wierzch dałam dwie galaretki.Mała uwaga dałam więcej cukru do masy białej 9 łyżeczek.Ale ogólnie ciasto SUPER polecam:)
Właśnie się za nie biorę, zobaczymy czy wyjdzie :)
Wyglada i brzmi zachecająco. Laduje w ulubionych :)
dzisiaj razem z mężem robiliśmy ciasto z twojego przepisu :)
zastanawialiśmy się się w jakiej wielkości blaszce je je upiec i wpadliśmy na pomysł żeby je upiec jako mufinki. Z tej porcji wyszło nam 18 mufinek.
W smaku są na prawdę rewelacyjne :) dziękujemy za prosty i szybki przepis.
a o to nasze mufinki :)
Sos....poezja smaku :)
Juta, skoro ten przepis jest dziecinny , to czekamy z utęsknieniem na Twoje przepisy "dojrzałe", bo od czterech lat nie podzieliłaś się z nami ani jednym... Pozdrawiam:)
Kasiak .. owocu jest sporo , chyba że położysz '' skapiej '' poza tym masa serowa .. Nie lubię gliniastych niedopieczonych spodów ... tylko wystarczy aby leciutko podniósł się spód do góry nie musi być złoty .. To tylko moja sugestia ..ale jak masz ochote spróbuj bez podpiekania ..Głowy nie daje ,ze spód będzie chrup - chrup .. chyba , że spód szybciej chwyta i przypala .. Wybór należy do Ciebie i Twego piekarnika .. Powodzenia