Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda15135

(2013-09-14 20:12)

Bardzo dobry!

izaa_a

(2013-09-14 19:35)

o dzieki za uwagę już ją dodaję.  Ja dałam jedną cebulę. A proporcje to już jak kto lubi i ile nazbiera grzybów;) ja robiłam na oko myślę że już obgotowanych grzybów było z 40 dag

Gabek

(2013-09-14 19:30)

Przepyszne 

kapraurs

(2013-09-14 19:14)

baardzo pyszne, dzisiaj pieczone

555

(2013-09-14 19:03)

cebuli nie ma w składnikach, ile należy jej dodać? jaka proporcja grzybów do makaronu?

basiaaa

(2013-09-14 18:49)

Flaczki od roku goszczą na mym stole raz w miesiącu.Wszyscy domownicy chwalą te danie .Dodaje nieco przypraw i zasmażkę.POLECAM 

basiaaa

(2013-09-14 18:38)

Smaczna roladka , szybka w wykonaniu i nie droga.Zrobiona , zjedzona.Nie mogę zdjęcia wstawić - brak aparatu fotograficznego.

Mamy sezon jabłek , więc roladka idealna .

Dziękuję za przepis.

ewka63

(2013-09-14 17:47)

Zrobione, zjedzone, było pyszne :)

Iwek

(2013-09-14 16:37)

Ciasto zrobione i powiem tak pięknie się prezentuje z powodzeniem zastępuje tort upiekłam go na mamy urodziny.Ja zrobiłam go na troszkę większej tortownicy 22 średnicy ciasto zrobiłam z dwóch porcji masy białej zrobiłam tyle samo a na wierzch dałam dwie galaretki.Mała uwaga dałam więcej cukru do masy białej 9 łyżeczek.Ale ogólnie ciasto SUPER polecam:)

handzik

(2013-09-14 15:39)

Właśnie się za nie biorę, zobaczymy czy wyjdzie :)

handzik

(2013-09-14 15:37)

Wyglada i brzmi zachecająco. Laduje w ulubionych :)

malinamarzenamalina1@wp.pl

(2013-09-14 15:12)

dzisiaj razem z mężem   robiliśmy ciasto z twojego przepisu :)

zastanawialiśmy się się w jakiej wielkości blaszce je  je upiec i wpadliśmy na pomysł żeby je upiec jako mufinki. Z tej porcji wyszło nam 18 mufinek.

W smaku są na prawdę rewelacyjne :) dziękujemy za  prosty i szybki przepis.

a o to nasze mufinki :)

zapach_akacji

(2013-09-14 14:52)

Sos....poezja smaku :)

mamusia_muminka

(2013-09-14 14:46)

Juta, skoro ten przepis jest dziecinny , to czekamy z utęsknieniem na Twoje przepisy "dojrzałe", bo od czterech lat nie podzieliłaś się z nami ani jednym... Pozdrawiam:)

megi65

(2013-09-14 14:13)

Kasiak .. owocu jest sporo , chyba że położysz  '' skapiej '' poza tym masa serowa .. Nie lubię gliniastych niedopieczonych spodów ... tylko wystarczy aby leciutko podniósł się spód do góry nie musi być złoty .. To tylko moja sugestia ..ale jak masz ochote  spróbuj bez podpiekania ..Głowy nie daje ,ze spód będzie chrup - chrup  .. chyba , że spód szybciej chwyta i przypala .. Wybór należy do Ciebie i Twego piekarnika .. Powodzenia

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij