Też robię podobne drobiowe flaczki i są pyszne, ale w tym przepisie brakuje mi przypraw, ziela angielskiego, listka laurowego, gałki muszkatołowej, imbiru, papryki, no i oczywiście zasmażki na masełku.:)
Przecież nikt ci nie karze ich robić
Jak dla mnie ten przecier jest idealny, skórki dodatkowo dodają bardziej pomidorowego smaczku, ale nie czuć skórek jako tako :)
Właśnie skończyłam robić kolejną porcję! Tym razem z mniejszą ilością chilli. Mam teraz dwie wersje: ostrą i łagodną. Keczup jest wyśmienity. Przepis w ulubionych! Polecam niezdecydowanym!
misia, nie pożałujesz :)u mnie wygląda to tak:
wiśniówka to ta po prawej :) robi się jeszcze truskawkowa, smorodinówka i agrestówka :)
Bardzo mi się podoba pomysł, bo szybki. Ale czy nie czuć później, w zupie skórek od pomidora?
Bardzo mi się podoba pomysł, bo szybki. Ale czy nie czuć później, w zupie skórek od pomidora?
napewno zrobię na święta jak zajadę, ale czy ten por to potrzebny? ja kiedys robiłam bez pora.
Szarlotka jest rewelacyjna w smaku ! Przepis polecam w 100%, cos wspanialego dla podniebienia :))
Pyyyychotka !!! Polecam ;o)
Najlepszy serniczek, to dla mnie właśnie taki!! Pycha, a jak łatwo i szybko go zrobić:)
Z niecierpliwością czekam na informacje.![]()
Niemniej jednak przy drugiej próbie, dodam ok. 2 szk. mąki.
...prościej niż z czasochłonnym smażeniem naleśników...