Uwielbiam... Mieszkam w UK i kupuję taki gotowy w paczkach. Jest rewelacyjny! Może kiedyś wykonam go sama w domu, dzięki Tobie;)
iwett wyobraziłam sobie Twoją desperacje w kuchni ..
nie mniej poradziłaś sobie po mistrzowsku . Kreatywna z Ciebie Kobietka ..
Dzięki :) dobry jak nam np. zostaje czerstwy chlebiczek ;)
ani .. to marcepan , smaczny duecik stworzył ze śliwką :))
Miało być : dobry
Wyszły bardzo dobre.
W szczegółach technicznych się gubię i zwijanie nie do końca wyszło. Ale co tam w brzuchu drożdzówki się rozwiną.
Zrobiłam ,uf:):):)Wszystko wyszło idealnie ,mam nadzieję ,że w smaku też będą idealne:)Jednak już nigdy nie będę pomidorów suszyć w piekarniku.Moje siedziały tam prawie 16 godż .Będę musiała zaopatrzyć się w suszarkę.
Dany pomysł, ląduje w ulubionych
Bardzo smaczna rybka wg tego przepisu.Pochwalil nawet moj maz,ktory nie przepada za rybami.Dziekuje i pozdrawiam
Pyyycha,zrobiłam dzisiaj pierwszy raz, mniam,idę szybko spać bo zjem wszystko sama
Jutro powtórka smacznych pizzerek przyjeżdża szwagierka trzeba się pochwalić
uff, jakie to czasochłonne i ile nerwów człowiek może stracic..no ale reasumując ciasto idealne, z farszem coś schrzaniłam,ale się poprawię. Rodzince bardzo smakowały te pierogi.