Wyśmienite, zrobiłam jako torcik. Kompozycja doskonała- lekko słodkie- kwaskowe- lekkie. Goście zachwyceni prosili o przepis...
Bardzo dobre, zrobiłam z musli z Lidla i z jogurtem - dałam go trochę więcej niż 250 ml.
Myślę, że tak- warto spróbować:-)
Najpierw planowałam keczup, jednak warzywka pozostawiłam bez blenderowania, będzie sos do spaghetti :) W przepisie nie ma pomidorów, jak sugeruje nazwa, więc dałam ich 1kg. na własną rękę, jak również startą marchew, czosnek, por i seler. Warto pokombinować :) Sylwio, dzięki za bazę :)
juz doczytałam w komentarzach powyzej:) pozdrawiam.
Kasiu, a mogę w ten sposób zrobić roladki ze schabu z jelenia? marynata i sposób postępowania taki sam? Pozdrawiam.
Przepadam za połączeniem czekolady i pomarańczy,dlatego zdecydowałam się upiec te muffinki i nie żałuje.
Dałam gorzką czekoladę i skórkę z jednej pomarańczy, soku niestety nie chciało mi się wyciskać i dałam taki z kartonika z Lidla ( pomarańczę zjadły dzieciaki), ale ,wyraźnie było czuć pomarańczę.
Zaciekawiła mnie opinia, że robią się gorzkie - moje się nie zrobiły- na drugi dzień były tak samo smaczne - może rzeczywiście za dużo skórki albo ta biała część
Ciasto wygląda pysznie i pewnie takie jest. Dodaję do ulubionych. Co to jest biały mak i golden syrop i gdzie można to kupić?
Smietana ma byc słodka czy kwasna? prosze o szybka odpowiedz
Witam :) Czy wystarczy tylko zblendowac wszystkie skladniki (bez jajka, czy bułki) i kotleciki nie będą się rozpadały, usmażą się na patelni "sklejone"?
Droga Megi65. Ciasto upieczone i powiem krotko :REWELACJA
O matko ....megi65 ...jakie cudne , narobiłaś mi smaka , one śmieją się do mnie . Jutro robię :)
Ano wlasnie nigdy nie wiem jak mam ten piekarnik nastawic tym bardxiej ze mam nowy i dopiero 3 ciasto w nim upieklam. Jutro zdam relacje co moje kupki smakowe powiedza;) Bo moje nozdrza sa jak najbardxiej na TAK;)
Misiu . .. pamiętasz jak masz nastawiane termoo na 170 C to w piekarniku masz 190 C ..A ciasto z owocem lepiej kroić jak całkowicie ostygnie a sok nie wypłynie z owocu ... No cóż smacznego na .. jutro
.