Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

malka200

(2013-09-11 13:11)

Wyśmienite, zrobiłam jako torcik. Kompozycja doskonała- lekko słodkie- kwaskowe- lekkie. Goście zachwyceni prosili o przepis...

aga3293

(2013-09-11 12:33)

bardzo dobre:) wlasnie jedlismy

z polowy porcji wyszlo mi 3 nalesniki

1-bezik

(2013-09-11 12:28)

Bardzo dobre, zrobiłam z musli z Lidla i z jogurtem - dałam go trochę więcej niż 250 ml.

Kasia z Płocka

(2013-09-11 12:26)

Myślę, że tak- warto spróbować:-)

anrubi

(2013-09-11 11:43)

Najpierw planowałam keczup, jednak warzywka pozostawiłam bez blenderowania, będzie sos do spaghetti :) W przepisie nie ma pomidorów, jak sugeruje nazwa, więc dałam ich 1kg. na własną rękę, jak również startą marchew, czosnek, por i seler. Warto pokombinować :) Sylwio, dzięki za bazę :)

                                             

Aniusia267

(2013-09-11 09:51)

juz doczytałam w komentarzach powyzej:) pozdrawiam.

Beata7115

(2013-09-11 09:46)

Kasiu, a mogę w ten sposób zrobić roladki ze schabu z jelenia? marynata i sposób postępowania taki sam? Pozdrawiam.

1-bezik

(2013-09-11 09:14)

Przepadam za połączeniem czekolady i pomarańczy,dlatego zdecydowałam się upiec te muffinki i nie żałuje.

Dałam gorzką czekoladę i skórkę z jednej pomarańczy, soku niestety nie chciało mi się wyciskać i dałam taki z kartonika z Lidla ( pomarańczę zjadły dzieciaki), ale ,wyraźnie było czuć pomarańczę.

Zaciekawiła mnie opinia, że robią się gorzkie - moje się nie zrobiły- na drugi dzień były tak samo smaczne - może rzeczywiście za dużo skórki albo  ta biała część

agata5578

(2013-09-11 08:58)

Ciasto wygląda pysznie i pewnie takie jest. Dodaję do ulubionych. Co to jest biały mak i golden syrop i gdzie można to kupić?

Aniusia267

(2013-09-11 08:57)

 Smietana ma byc słodka  czy kwasna? prosze o szybka odpowiedz

kucharkaanka

(2013-09-11 00:46)

Witam :) Czy wystarczy tylko zblendowac wszystkie skladniki (bez jajka, czy bułki) i kotleciki nie będą się rozpadały, usmażą się na patelni "sklejone"?

kokosanka

(2013-09-10 23:32)

Droga Megi65. Ciasto upieczone i powiem krotko :REWELACJA 

monia7301

(2013-09-10 22:25)

O matko ....megi65 ...jakie cudne , narobiłaś mi smaka , one śmieją się do mnie . Jutro robię :)

misia2004

(2013-09-10 22:08)

Ano wlasnie nigdy nie wiem jak mam ten piekarnik nastawic tym bardxiej ze mam nowy i dopiero 3 ciasto w nim upieklam. Jutro zdam relacje co moje kupki smakowe powiedza;) Bo moje nozdrza sa jak najbardxiej na TAK;)

megi65

(2013-09-10 21:57)

Misiu . .. pamiętasz jak masz nastawiane  termoo na 170 C to w piekarniku masz 190 C ..A ciasto z owocem lepiej kroić jak całkowicie ostygnie a sok nie wypłynie z owocu ... No cóż smacznego na .. jutro .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij